Створено Асоціацію ветеранів спорту України

26 липня 2011 року в Києві відбулася установча конференція ініціативної групи ветеранів фізичної культури і спорту, на якій одноголосно було ухвалено рішення про створення «Асоціації ветеранів спорту України».

У конференції взяли участь заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Вадим Сисюк, голова ініціативної групи ветеранів Віктор Ткаченко, представники всеукраїнських громадських організацій, федерацій та спортивних клубів.

Вадим Сисюк, вітаючи членів ініціативної групи, зокрема, зазначив:

Створення «Асоціації ветеранів спорту України» сприятиме становленню єдиної системи ветеранського спорту, його розвитку на всіх рівнях, соціальному захисту ветеранів фізичної культури і спорту, а також істотно покращить організацію всеукраїнських спортивних змагань ветеранів та їх участь у міжнародних спортивних турнірах.

Він також запевнив, що Державна служба молоді та спорту України активно співпрацюватиме з новоствореною Асоціацією, підтримуватиме її розвиток та надаватиме посильну допомогу.

Віктор Ткаченко зазначив, що створення «Асоціації ветеранів спорту України» показуватиме молоді приклад фізично активного життя, заняття спортом та фізкультурою.

На нараді розглянуто та затверджено проект статуту асоціації. Асоціація об’єднає федерації, асоціації, спілки, об’єднання та клуби, які розвивають або сприяють розвитку ветеранського руху і спорту ветеранів. Членами Асоціації можуть бути міжнародні, всеукраїнські, регіональні та місцеві громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту.

Джерело: Урядовий портал

Опубліковано у Публікації в медіях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s