Засідання Виконавчого комітету ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

27 березня 2012 року в залі засідань Держмолодьспорту відбулося засідання Виконавчого комітету ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

В засіданні взяли участь директор департаменту фізичного виховання та масового спорту Держмолодьспорт України Уманець Ніна Дмитрівна, в.о. начальника Управління розвитку національного олімпійського руху Національного олімпійського комітету України Сорокіна Ганна Валеріївна.

Голував на засіданні президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» Ткаченко В.В., який поінформував присутніх, що на засіданні будуть розглядатися питання:

 • Про утворення громадських Комітетів з головних напрямків діяльності Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України»;

 • Про участь ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» в конкурсі Держмолодьспорту України з визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та європейських спортивних іграх та в інших міжнародних спортивних змаганнях;

 • Про проект Угоди про співпрацю Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» з Державною службою молоді та спорту;

 • Про хід виконання єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в Україні у частині спорту ветеранів у І кварталі 2012 року;

 • Про затвердження зразків спортивної атрибутики Асоціації;

 • Про створення веб-сайту Асоціації;

 • Різне.

На підставі пункту 5.5.2.16 Статуту та з урахуванням пропозицій, внесених першими віце – президентами і віце-президентами Асоціації Ігнатенком В.В., Івановим В.Т., Ковалем О.В., Крайнюком О.Б., Виконком Асоціації утворив Комітети з головних напрямків діяльності Асоціації, затвердив відповідні Положення та керівний склад Комітетів.

 1. Комітет по зв’язках з органами державної влади та місцевого самоврядування (далі – Комітет):

голова Комітету – Ткаченко В.В. – президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

заступники голови Комітету – Цибух В.І. – колишній голова Держмолодьспорттуризму

 1. Комітет з питань перспективного планування, організаційної, законодавчої, нормативно-правової та нагородної діяльності (далі – Комітет):

голова Комітету – Ігнатенко В.В. – перший віце-президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

заступники голови Комітету –

 • Пилипенко В.С. – перший заступник голови, заслужений тренер України
 • Маслачков Ю.М. – заступник голови, ЗПФК, ЗТУ

Секретар Комітету – Нечаєв Ю.М. – ЗПФК, ЗТУ

 1. Комітет з питань розвитку спорту ветеранів (далі Комітет):

голова Комітету – Іванов В.Т. – перший віце-президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

заступники голови Комітету –

 • Грозицький Г.М. – перший заступник голови, голова Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області
 • Петренко М.І. – заступник голови, ЗТУ, голова Асоціації ветеранів спорту Черкаської області

Секретар Комітету – Василевський П.А. – президент Асоціації ветеранів настільного тенісу України

 1. Комітет з питань розвитку інфраструктури, матеріально-технічної бази, зв’язків із ЗМІ та громадськістю  (далі – Комітет):

голова Комітету – Коваль О.В. –віце-президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України», ЗТУ

заступники голови Комітету –

 • Стерлик В.І. – перший заступник голови, ЗМС, призер Олімпійських ігор
 • Стукін А.Ю. – заступник голови, кандидат педагогічних наук, майстер спорту

Секретар Комітету – Сухорученко Б.Є. – майстер спорту, чемпіон ІІ Європейських ігор Майстрів

 1. Комітет з питань міжнародного співробітництва та зв’язків з українською діаспорою (далі – Комітет):

голова Комітету – Крайнюк О.Б. – віце-президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

заступники голови Комітету – Каганов В.Ф. – почесний президент Спортивного клубу «Легіон ХХІ»

Секретар Комітету – Крепкіна В.М. – МС, віце-президент Асоціації ветеранів легкої атлетики України, багаторазова чемпіонка світу та Європи серед ветеранів спорту

Президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» Ткаченко В.В. поінформував, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 вересня 2011 р. № 950 «Про затвердження Порядку визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та європейських спортивних іграх та в інших міжнародних спортивних змаганнях» та запропонував висунути ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» кандидатом на участь у конкурсі Держмолодьспорту України з визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та європейських спортивних іграх та в інших міжнародних спортивних змаганнях. Виконком Асоціації одноголосно підтримав пропозицію президента.

З метою встановлення дієвих форм співпраці ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» зі структурними підрозділами Державної служби молоді і спорту України та на підставі пунктів 2.2.2 , 4.2.22 Статуту, Виконком Асоціації одноголосно ухвалив проект Угоди про співпрацю між Державною службою молоді і спорту України та всеукраїнською громадською організацією фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту.

Заслухавши інформацію першого віце-президента Асоціації Іванова В.Т. та віце-президента Крайнюка О.Б. про хід виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України у частині спорту у І кварталі 2012 року, Виконком Асоціації узяв до відома і виконати практичні заходи щодо покращення організації підготовки і проведення всеукраїнських та участі у міжнародних спортивних змаганнях відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України у частині спорту 2012 року.

На засіданні були затверджені тимчасові зразки спортивної атрибутики Асоціації та прийняте рішення доопрацювати їх з урахуванням пропозицій членів Асоціації. Пропозиції щодо спортивної атрибутики надсилати на електронну пошту Асоціації:asvu@iec-expo.com.ua

Крім того, президент ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» оголосив про створення веб-сайту Асоціації та про відповідального керівника координаторської роботи по його наповненню – Коваля О.В. Додаткову інформацію можна отримати за тел. 537-33-04.

Опубліковано у Спільні засідання | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s