Про організацію проведення Конкурсу з визначення всеукраїнської громадської організації…

Наказ про організацію проведення Конкурсу з визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх та в інших міжнародних змаганнях

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 вересня 2011 року №950 »Про затвердження Порядку визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних спортивних змаганнях»,

 Н А К А З У Ю:

 1. Департаменту фізичного виховання та масового спорту (Уманець Н.Д.) забезпечити організацію проведення конкурсу з визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних спортивних змаганнях (далі-конкурс).

 2. Сектору взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації (Чернописька Л.А.) розмістити на веб-сайті Держмолодьспорту і в засобах масової інформації оголошення про проведення Конкурсу згідно з текстом, що додається.

 3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Служби Р.С. Сафіуллін

Перший заступник Голови Служби

С.В. Глущенко

Директор департаменту фізичного виховання та масового спорту

Н.Д. Уманець

Начальник юридичного відділу

О.М. Йовжій

Начальник відділу роботи з фізкультурно-спортивними організаціями, ветеранами та інвалідами

В.К. Желудков

Провідний тренер штатних збірних команд України з неолімпійських видів спорту

В.В. Ігнатенко

1.Відділ документального забезпечення департаменту стратегічного планування та комунікацій Держмолодьспорту – 1 (оригінал).

2.Департамент фізичного виховання та масового спорту – 1 (копія).

3.Сектор взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації – 1 (копія).

Додаток

до наказу Держмолодьспорту

від “___” __________2012 р. №__

ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

на визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних спортивних змаганнях

 1. Відповідно до статті 22 Закону України “Про фізичну культуру і спорт” та постанови Кабінету Міністрів України від 07 вересня 2011 р. № 950 “Про затвердження Порядку визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно – спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних спортивних змаганнях” Державна служба молоді та спорту України з 27 квітня 2012 р. оголошує та проводить протягом 30 (тридцяти) робочих днів конкурс на визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту (далі – громадська організація), яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних спортивних змаганнях.

 2. Конкурс проводиться з метою залучення громадських організацій до реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, зокрема розвитку спорту ветеранів, участі ветеранів спорту України у міжнародному спортивному русі та впровадження здорового способу життя серед осіб середнього та старшого віку.

3. До участі у конкурсі допускаються громадські організації (федерації, асоціації, спілки, союзи тощо), юридичні особи, зареєстровані у встановленому законодавством порядку, які мають всеукраїнський статус.

4. Для участі у Конкурсі відповідною громадською організацією до Держмолодьспорту подається заява за такою формою:

ЗАЯВА

на участь у конкурсі з визначення всеукраїнської громадської організації фізкультурно – спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту, яка представлятиме Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних змаганнях

Заявник:_____________________________________________________

__________________________________________________________________

(найменування юридичної особи)

Керівник:_____________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові, посада)

Юридична та фактична адреса організації: ________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

(тел./факс, е-mail)

Просить надати повноваження представляти Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних змаганнях терміном на чотири роки.

Основна мета діяльності організації:______________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Перелік документів, що додаються до заяви.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Підпис керівника

або уповноваженої особи

всеукраїнської громадської

організації ____________ _____________________

(підпис) (ініціали, прізвище)

М.П.

“____”__________20____р.

5. До заяви додаються:

 • копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації;
 • копія статуту громадської організації;
 • довідка про кількість фізичних та юридичних осіб – членів громадської організації, зареєстрованих в установленому законодавством порядку;
 • інформація про організацію та проведення громадською організацією всеукраїнських спортивних змагань;
 • інформація про наявність в громадській організації висококваліфікованих спортсменів;
 • інформація про сприяння розвитку спорту ветеранів фізичної культури і спорту;
 • інформація про забезпечення участі ветеранів фізичної культури і спорту у відповідних міжнародних спортивних змаганнях;
 • довідка про залучення ветеранів фізичної культури і спорту до реалізації державної політики з фізичної культури і спорту, пропаганди олімпійського руху та формування здорового способу життя серед осіб середнього та старшого віку.

6. Конкурсні матеріали, які подаються комісії, повинні бути виконані державною мовою.

7. Всі документи, які подаються Комісії, та окремо їх копії мають бути пронумеровані, прошнуровані, підписані керівником або уповноваженою особою громадської організації та скріплені печаткою.

 8. Громадські організації не допускаються до участі в конкурсі у разі, коли:

 • документи, надані Держмолодьспорту, містять недостовірну інформацію про громадську організацію;
 • громадська організація не відповідає вимогам пункту 3;
 • громадська організація відмовилась від участі в конкурсі шляхом надсилання Держмолодьспорту офіційного листа;
 • громадська організація перебуває у стадії припинення діяльності;
 • конкурсні документи надано після закінчення встановленого строку, не в повному обсязі або з порушенням вимог пунктів 4-7.

9. Заяви та конкурсні документи приймаються протягом 30 (тридцяти) днів, щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10.00 до 17.00 год., за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, кім. 515. Контактні тел.: (044) 289-06-44, 050-980-77-29, 093-180-51-87.

10. Після закінчення строку подання заяв та необхідних документів комісія розглядає протягом 10 (десяти) робочих днів надані матеріали.

Директор департаменту фізичного
виховання та масового спорту

Н. Д. Уманець

Опубліковано у Анонси, оголошення, Законодавство | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s