У XXI Чемпіонаті ветеранів баскетболу України взяли участь 22 команди з 14 міст

У Севастополі під егідою Федерації баскетболу України, Асоціація ветеранів баскетболу України за підтримки Всеукраїнської Асоціації ветеранів спорту України відбувся XXI Чемпіонат ветеранів баскетболу.

Змагання проходили в трьох з п’яти вікових категорій 40 +, 45 + та 50 +. До цього в Миколаєві та Львові пройшли два Чемпіонати України в категоріях 55 + та 60 +. У змаганнях у Севастополі взяли участь 22 команди, більше двохсот учасників з 14 міст країни.

Вперше за останні 20 років в Чемпіонаті України взяли участь чотири жіночі команди з Києва, Севастополя, Мукачева та Хмельницького. Таке значне представництво баскетбольних клубів в Чемпіонаті, свідчить про активний розвиток в Україні різних видів спорту ветеранів та баскетболу зокрема.

Одним з важливих етапів розвитку та популяризації баскетболу ветеранів в Україні стало створення представниками клубів і команд Всеукраїнської громадської організації Асоціація ветеранів баскетболу України.

Завдяки керівникам п’ятнадцяти регіональних відділень Асоціації, Чемпіонат України перетворився на справжнє свято для всіх, хто пов’язав своє життя з баскетболом. Їхніми зусиллями кожен Чемпіонат поповнюється новими командами, що складаються, як з гравців професіоналів, так і любителів.

У зв’язку з цим,хотілося б відзначити керівників відділень Асоціації, завдяки яким живе і розвивається баскетбол ветеранів України. Це, перший віце-президент АВБУ, головний суддя Чемпіонату України Карпухін В.Г. – «мотор» і учасник усіх змагань ветеранів.

Керівник Київського відділення член Президії АВБУ Гладун В.І.та Прожогін О.М., менеджерські здібності якого дають можливість багатьом ветеранам Києва брати участь у змаганнях.

Віце-президент АВБУ Косенко Ю.І. – завдяки його ентузіазму та енергії Київ завжди представлений найбільшою кількістю команд на всіх змаганнях.

Дніпропетровське відділення АВБУ очолює член Президії АВБУ Віхарєв Є.В. Завдяки йому, команди Дніпропетровська завжди нарівні з командами Києва представлені у всіх офіційних і не офіційних змаганнях ветеранів.

Багато років в змаганнях ветеранів бере участь команда севастопольського спортивного клубу «Муссон» на чолі з членом Президії АВБУ Володимиром Плоткою. У важких економічних умовах, керівництво ВАТ «Муссон» знаходить можливості і кошти розвивати фізичну культуру та спорт у регіоні. Ось і цього року, спортивний комплекс «Муссон» радо зустрів двадцять перший чемпіонат ветеранів баскетболу України.

Активно розвивають ветеранський баскетбольний рух в Україні також керівники відділень АВБУ в Донецьку – член Президії АВБУ Володимир Сергєєв.

У Харкові – Євген Петров.

У Луганську – Володимир Малишев.

У Кривому Розі ентузіасти баскетболу ветеранів на чолі з Олександром Пазенко ось уже кілька років приймають участь у Чемпіонатах України.

У Мукачеві Сергій Фельбаба, та Києві – Роберт Кукулян завдячуючи їх зусиллям були створені жіночі команди, що дозволило разом з командами, Севастополя та Хмельницького провести жіночий Чемпіонат України.

У Львові член президії АВБУ Віталій Дітюк та Ігор Потіцкий.

У Миколаєві член Президії АВБУ Юрій Данилович Жуков.

у Дружківці – Дмитро Слепухов, в Одесі – Юрій Красюк, у Хмельницькому – Наталія Корольова, в Сімферополі – Сергій Шатунов. Зусиллями цих та багатьох інших учасників змагань, баскетбол ветеранів і надалі буде розвиватися в нашій країні.

Підсумок виступів команд у XXI Чемпіонаті ветеранів баскетболу України

Чоловіки

 У категорії 40 +     

1 місце команда «Спартак» Луганськ 

 2 місце команда «Ветеран» Дружківка

3 місце команда «Ветеран» Київ  

У категорії 45 +

1 місце команда «Муссон» Севастополь

2 місце команда «Дідуганс» Харків

3 місце команда «Ветеран» Одеса

У категорії 50 +

1 місце «UD» Київ

2 місце «Ветеран» Крим

3 місце СК шахти ім. Засядька

Жінки

1 місце «Карпатські Ведмедиці» Мукачево

2 місце «Муссон» Севастополь

3  місце «Леді Легіон» Київ

4 місце «Подоляночка» Хмельницький.

Опубліковано у Баскетбол, Змагання ветеранів | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s