ІІІ засідання членів Виконавчого комітету ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України»

06 липня 2012 року у Міжнародному виставковому центрі відбулось засідання членів Виконкому ВСГО «Асоціація ветеранів спорту України» (далі – Асоціація) з порядком денним:

1. Про пропозиції Асоціації ветеранів спорту України щодо проекту Положення про V літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки.

Програми та умови проведення фінальних змагань V літніх Всеукраїнських спортивних ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки.

Рішення Виконкому №1/7. Про пропозиції Асоціації ветеранів спорту України щодо проекту Положення про V літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки

2. Про календарний план спортивних заходів Асоціації на ІІ півріччя 2012 року та пропозиції до проекту Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік.

Рішення Виконкому № 2/7. Про календарний план спортивних заходів Асоціації на ІІ півріччя 2012 року та пропозиції до проекту Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік.

3. Про діяльність Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області і Донецької обласної асоціації ветеранів спорту щодо пропаганди та розвитку спорту ветеранів.

Організаційна структура спорту ветеранів Дніпропетровської області.

Правління асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області.

Комісії по видам спорту.

Довідка про Донецьку обласну організацію ветеранів спорту.

Рішення Виконкому №3/7. Про діяльність Асоціації ветеранів Дніпропетровської області та Донецької обласної Асоціації ветеранів спорту.

4. Про проект Програми розвитку міжнародної спортивної діяльності “Асоціації ветеранів спорту України” на 2012-2016 рр. та напрямки співпраці з організаціями ветеранів спорту (майстрів) країн СНД, Європи і світу на 2012 – 2013 роки.

Рішення Виконкому № 4/7. Про програму розвитку міжнародної спортивної діяльності Асоціації ветеранів спорту України та напрямки співпраці з організаціями ветеранів спорту (майстрів) країн СНД, Європи і світу на 2012-2016 роки

Рішення Виконкому №5/7. Про проекти Угод щодо співпраці Асоціації ветеранів спорту України з Національним олімпійським комітетом України та Спортивним комітетом України

5. Про підготовку до участі у VІІІ Всесвітніх іграх майстрів 2013 року в Туріні (Італія).

Рішення Виконкому № 6/7 про підготовку до участі у VIII Всесвітніх іграх майстрів (ветеранів) 2013 року.

6. Про утворення при ВСГО “Асоціація ветеранів спорту України” комісії з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту.

Рішення Виконкому №7/7 утворення комісії з питань соціального захисту ветеранів спорту.

Склад комісії з питань соціального захисту ветеранів.

Положення про комісію з питань соціального захисту ветеранів спорту.

Рішення Виконкому № 8/7. Про заходи щодо відзначення І-ої річниці утворення Асоціації ветеранів спорту України.

На початку засідання Президент Асоціації Віктор Ткаченко поінформував присутніх про Наказ Державної служби молоді та спорту України від 20.06.2012р. № 2718, та рішення конкурсної комісії від 14.06.2012р. про надання Асоціації ветеранів спорту України повноваження представляти Україну у відповідних міжнародних організаціях, на Всесвітніх та Європейських спортивних іграх ветеранів фізичної культури і спорту та в інших міжнародних спортивних змаганнях.

Начальник відділу роботи з фізкультурно-спортивними організаціями, ветеранами та інвалідами департаменту фізичного виховання та масового спорту Держмолодьспорту В.К. Желудков привітав членів Асоціації від імені Голови Держмолодьспорту і вручив Президенту В.Ткаченку Свідоцтво №1, за підписом Голови Служби Р.С. Сафіулліна, на право представляти Україну у вищезазначених організаціях та на міжнародних спортивних змаганнях ветеранів. Термін дії повноважень – до 20 червня 2016 року.

Додаткова інформація:

 Список запрошених на засідання Виконкому ВСГО “Асоціація ветеранів спорту України”

Протокол №2 засідання Виконкому Асоціації ветеранів спорту України

Рішення Виконкому № 6/1/7. Про затверджен­ня положень про нагороди Всеукраїнс­ької спілки громадськи­х організаці­й “Асоціація­ ветеранів спорту України”

Опубліковано у Законодавство, Спільні засідання | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s