Календар змагань АВВУ на 2012 рік

У відповідності з календарем змагань АВВУ на 2012 рік відбулись такі змагання:

12-14 липня на території спортивного комплексу Одеської юридичної академії відбувся турнір з волейболу – 20 меморіал ПМС СРСР А. Закржевського. Змагання відкрили Президент Національного університету “Одеська юридична академія”, народний депутат ВР України Сергій Ківалов та ректор Національного університету “Одеська юридична академія” Володимир Завальнюк.

Прийняти участь приїхали 14 команд з Києва, Полтави, Одеси, Риги, Вінниці, Москви. Окремо проводилися змагання в таких вікових категоріях: (чоловіки) 50+, 40+, (жінки) 40+.

Підсумок для команд є таким: чоловіки 50+: І – «Фуршет» Київ, ІІ – Полтава, ІІІ – Одеса, ІV – Рига; чоловіки 40+: І – Вінниця, ІІ – Одеса, ІІІ – Москва.

Жінки 40+: І – Одеса, ІІ – Київ, ІІІ – Москва.

27-28 липня в м. Маріуполі пройшов 15 Кубок на честь 75-річчя МС СРСР В. Шпорта з волейболу. Захід організувала Асоціація ветеранів волейболу Донецької області на чолі з президентом Олегом Рибаковим. У відкритті змагань взяв участь олімпійський чемпіон 1968 року в Мехіко Володимир Іванов. Він вручив від Державної служби молоді та спорту ювіляру В. Шпорту подяку за активну участь у ветеранському спорті та побажав гарного міцного здоров’я. У змаганнях взяли участь 15 команд. Результати розподілились таким чином: чоловіки 60+: І – Бердянськ; 55+: І – Маріуполь. Жінки 40+: І – Луганськ.

Ці змагання були підготовчим етапом до Кубку України 2012 року.

28-29 липня на території Пущі-Водиці, м. Київ пройшов 7 міжнародний кубок по парковому волейболу (mix – 2×2) пам’яті ЗТ України І. Плетенчука. На змаганнях зустрілися 14 команд з Мінську, Санкт-Петербургу, Молдови, Сімферополю, Борисполю, Полтави, Львова, Житомиру, Рівно та Києва.

У фінал вийшли команди: «Фуршет» Київ (І місце), «Антан» Київ (ІІ місце), Львів (ІІІ місце).

 Почесний ветеран волейболу України

Ю.Крюков

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s