Подорож ветеранів спорту до Умані

У подорож вирушили 40 ветеранів спорту Клубу ветеранів спорту і діячів фізичної культури і спорту України. Організувати поїздку допоміг директор Палацу спорту Шкоденко Т.В. та забезпечилa сувенірами з олімпійською символікою голова Київського міського відділення НОК України Яна Клочкова. 

У складі делегації поїхали відомі олімпійці Іван Богдан, Олександр Шапаренко, Володимир Іванов, Володимир Беляєв, відомі спортсмени та тренери, спортивні функціонери, працівники Палацу спорту, члени їх сімей.

Потрапивши до музею живої природи під назвою “Софіївка”, делегація відразу переконалась: тут все нагадує казку. І це справді так, адже в основу композиційного вирішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів.

За незабутніми враженнями і гостинними посиділками наша одноденна поїздка дійшла кінця. Всі представники сердечно дякують директору Дендрологічного парку “Софіївка” І. Косенку та його працівникам, а також керівнику туристичного агентства Ларисі Степанівні.

Виконавчий директор клубу П.Василевський

Опубліковано у Ветерани та молодь, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s