Всеукраїнська семінар-нарада з питань розвитку ветеранського спортивного та олімпійського рухів

PIC_009914 грудня 2012 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ІІ поверх, ст. метро Лівобережна) відбулася всеукраїнська семінар-нарада з питань розвитку ветеранського спортивного та олімпійського рухів, присвячена проведенню в Україні Року спорту та здорового способу життя.

У нараді взяли участь Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко, перші віце-президенти Володимир Іванов, Віталій Ігнатенко, відповідальні працівники МОНмолодьспорту, Держмолодьспорту, НОК України, структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, голови регіональних рад та асоціацій ветеранів спорту, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомств, федерацій, асоціацій, спілок, клубів, засобів масової інформації. Вінницьку область представляли Георгій Самков – голова обласної ради ветеранів спорту і відповідальний представник облспортуправління Ігор Шевчук.

Мета семінару-наради – розгляд актуальних питань та визначення шляхів щодо подальшого розвитку ветеранського спортивного руху, спорту ветеранів та пропаганди олімпійського руху в Україні.

PIC_0093Виступаючи на нараді, Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зазначив, що сьогодні в Україні створено і активно працює близько 580 різних громадських організацій, які об’єднують у своїх рядах ветеранів спорту. Серед них є заслужені майстри та тренери, чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіони Європи, світу, переможці Європейських та Всесвітніх ігор. Державна служба молоді та спорту України високо цінує ветеранів спорту, які є гордістю України, і всіляко підтримує спортивний ветеранський рух. Він є одним із важливих напрямків діяльності. “Завдяки творчій діяльності організаторів ветеранського спортивного руху тисячі ветеранів спорту беруть активну участь у реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту, своїм особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя, сприяють патріотичному та фізичному вихованню молодого покоління”.

В ході засідання були обговорені сучасні тенденції розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні. Розглянуто проект Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік у частині спорту ветеранів, положення про проведення V-их літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки та хід підготовки збірних команд ветеранів спорту України до участі в VIII Всесвітніх іграх майстрів (ветеранів) 2013 року в м. Турин (Італія) та інші. Цікавими були виступи про досвід роботи з ветеранами фізичної культури і спорту в Миколаївській області, місті Києві, в Білоцерківському Клубі ветеранів і любителів велосипедного спорту.

Інженер з Криму Віктор Руденко поділився своїми методами діагностики, реабілітації та підтримки форм і стану здоров’я людини. Учасники наради стали свідками проведення його експрес-діагностики визначення хвороб за допомогою маятника і рамки у двох ветеранів з Києва: Али Миколаївни Лемешко – ветерана веслування на байдарці і Юрія Віталійовича Писаренка – пропагандиста здорового способу життя, велосипедиста. Після проведеного сеансу лікувальних маніпуляцій ветерани були задоволені і лишили свої палиці.

Михайло Волобуєв – президент Асоціації спортивних журналістів України, член Виконкому Асоціації ветеранів спорту України організував проведення круглого столу на тему: «Ветеранський спортивний рух – це здоровий спосіб життя та творче довголіття».

Георгій САМКОВ

голова Вінницької обласної ради ветеранів спорту, учасник семінару

Опубліковано у Спільні засідання, Члени асоціації | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s