Офіційна інформація

25 грудня 2012 року у приміщенні Держмолодьспорту відбулося засідання колегії Державної служби молоді та спорту України, яка розглянула вісім різних питань діяльності у сфері фізичної культури і спорту.

В засіданні колегії взяли участь відповідальні працівники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, МОНмолодьспорту, керівники та працівники апарату Держмолодьспорту, НОК України, Спорткомітету України, фізкультурно-спортивних товариств та відомств, територіальних управлінь з питань фізичної культури і спорту, федерацій з видів спорту та інші.

В роботі колегії взяв участь президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко, який виступив на колегії з питанням “Про досвід роботи Дніпропетровської та Донецької обласних асоціацій ветеранів спорту” щодо розвитку ветеранського спортивного руху.

У своїй доповіді В.Ткаченко розповів про позитивну діяльність ветеранів спорту на Дніпропетровщині та Донеччині, зазначив актуальність створення самостійно громадських об’єднань ветеранів спорту в кожній області. Він також поінформував учасників засідання колегії про те, що з метою надання практичної допомоги ініціаторам створення громадських організацій ветеранів спорту, юристами розроблено пакети відповідних документів та рекомендацій.

В обговоренні цього питання взяв участь Голова Держмолодьспорту Равіль Сафович Сафіуллін, який зазначив важливу роль ветеранів у сучасному розвитку в сфері фізичної культури і спорту та рекомендував територіальним органам з питань фізичної культури і спорту надавати необхідну підтримку громадським організаціям щодо підтримки розвитку ветеранського руху. З цього питання колегія ухвалила рішення, яке передбачає:

1. Схвалити досвід роботи Дніпропетровської та Донецької асоціацій ветеранів спорту щодо розвитку ветеранського спортивного руху (Грозицький Г.М., Тамчі Є.М.).

2. Рекомендувати МОНмолодьспорту АР Крим, управлінням з питань фізичної культури та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Здійснити практичні заходи щодо підтримки та поширення досвіду роботи Дніпропетровської та Донецької асоціації ветеранів спорту з розвитку ветеранського спортивного руху серед громадських організацій фізкультурно – спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту регіонів.

2.2. Здійснити моніторинг щодо створення регіональних громадських об’єднань – асоціацій ветеранів спорту.

3. Департаменту фізичного виховання та масового спорту (Уманець Н.Д.), відповідно до компетенції надавати територіальним органам виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту, громадським об’єднанням ветеранів спорту необхідну організаційну і методичну допомогу щодо подальшого розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні.

4. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на Першого заступника Голови служби – Глущенка С.В.

Опубліковано у Заходи, Спільні засідання, Члени асоціації | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Офіційна інформація

  1. Анатолий ВЛАСОВ коментує:

    ВСе бы хорошо, вот только нет заинтересованности областных чиновников от спорта в развитии ветеранского спорта, а уж про финансовую поддержку и говорить не приходится

    • Oleg коментує:

      Чиновников, спорт ветеранов интересует меньше всего. Спорт ветеранов развивают сами ветераны, как в Украине так и за границей. В нашем случае наличие АВСУ, это уже большой шаг в развитии спорта ветеранов Украины..

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s