Інформаційне повідомлення

31 січня 2013року в м. Києві (Міжнародний виставковий центр) відбулося чергове засідання Виконкому Асоціації ветеранів спорту України, який розглянув ряд важливих питань, спрямованих на подальший розвиток ветеранського спортивного руху і спорту ветеранів в Україні.

Засідання Виконкому провів президент Асоціації ветеранів спорту України Ткаченко В.В.

В роботі Виконкому взяли участь члени Виконкому, начальник відділу роботи з фізкультурно-спортивними організаціями, ветеранами та інвалідами департаменту фізичного виховання та масового спорту Держмолодьспорту Желудков В.К., керівники всеукраїнських громадських організацій – члени Асоціації та запрошені.

Зокрема Виконком розглянув такі питання про:

– затвердження Плану організаційно-практичних заходів Асоціації ветеранів спорту України на 2013 рік;

– підготовку пропозицій щодо проведення у 2014 році в м. Київ І Конгресу ветеранів спорту Україну;

– розробку проекту Програми розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів України на 2013-2017 роки;

– хід підготовки до проведення V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки;

– підготовку команд та провідних ветеранів спорту України до участі у VІІІ Всесвітніх іграх майстрів (ветеранів) 02-11 серпня 2013 року. (м. Турін, Італія);

– затвердження координаторів Асоціації ветеранів спорту України з розвитку видів спорту ветеранів в Україні;

– закріплення членів Виконкому Асоціації ветеранів спорту України за регіонами з метою надання організаційної та методичної допомоги громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту щодо створення регіональних громадських об’єднань – асоціацій ветеранів спорту;

– підготовку змін та доповнень до Положень про рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту в Україні, затверджених наказами Мінсім’ямолодьспорту від 15.04.2009 № 1216 та від 02.12.2009 № 4230 у частині спорту ветеранів;

– нагородження членів Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області;

– про прийом громадських організацій “Асоціація ветеранів та аматорів гандболу”, “Спортивний клуб “Легіон ХХІ” та Львівська обласна асоціація ветеранів спорту до складу колективних членів Асоціації ветеранів спорту України.

В ході засідання Виконкому головна увага приділялася: реалізації заходів Асоціації на 2013 рік; підготовці проведенню V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки; підготовці та участі команд і провідних ветеранів спорту України у VШ Всесвітніх іграх майстрів (ветеранів); створенню в областях України регіональних асоціацій ветеранів спорту (юридичних осіб); активізації роботи щодо соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту та іншим питанням діяльності Асоціації.

З усіх розглянутих питань Виконком прийняв відповідні рішення, які будуть розміщені на веб-сайті Асоціації.

Перший віце-президент

Асоціації В.В. Ігнатенко

Опубліковано у Заходи, Спільні засідання, Члени асоціації | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s