Гордість спорту – Володимир Зотов

zotovІснують люди, які вже як захоплюються чимось, то проносять це на протязі всього життя. Серед таких – відомий спортивний діяч міста Бровари і Броварського району Володимир Зотов. Володимир Ілліч народився 70 років тому в далекій Амурській області. Після закінчення школи приїздить до Благовєщенська, де продовжує освіту в ремісничому училищі. Була в нього мрія – стати моряком і відвідувати інші країни, але доля вирішила по-своєму. Він потрапляє до Києва, а звідти переїздить до молодого міста Бровари, з яким він і пов’язує свою подальшу діяльність.

Він майстер спорту СРСР з лижних перегонів, Почесний працівник фізичної культури і спорту України, президент Спілки любителів лижних гонок України та інше. Все своє життя він присвятив спортивній роботі. Пройшовши трудовий шлях від рядового працівника до інженера, він завжди займався розвитком фізичної культури і спорту.

І тепер, коли Володимир Зотов вже на пенсії, його майже не можна застати вдома, бо він весь час в дорозі. То на лижних змаганнях, то на велоподорожах, то на тренуваннях. Маючи насичене спортивне минуле, він згадує з теплотою в голосі свої велосипедні маршрути по дорогах СРСР і ближнього зарубіжжя. Особливо йому запам’ятався шлях по узбережжю Чорного моря. В далекому 1968 році, з ініціативи головного інженера Броварського ремонтно-механічного заводу, група ентузіастів вирушила в далеку подорож. Поїздом доїхали до Джанкою. Там вони пересіли на велосипеди і вперед, дорогами сонячного Криму. Побував тоді Володимир Зотов з друзями в Сімферополі, Бахчисараї, Севастополі, містам Південного берега Криму. Чоловіки тоді проїхали за двадцять днів більш ніж 450 кілометрів і фінішували в Феодосії. Тільки в 1986 році кільце по узбережжю Чорного моря було “замкнене”. Тоді разом з двома своїми товаришами, Василем Воловодським і Юрієм Вергуном, вони через Керченську затоку потрапили до Чорноморського узбережжя Росії. Побувавши в Тамані, Анапі, Сочі, Туапсе, вони фінішували в Батумі, біля турецького кордону. Після цього він ще декілька разів повторював цей маршрут.

До сих пір Володимир Ілліч не припиняє активних занять спортом – їздить на лижах, велороллерах, бігає кроси, наочно демонструючи, що вік фізичній активності не завада. Він постійно в русі. Веде активну спортивну роботу, допомагає організовувати і проводити різноманітні змагання. Він суддя національної категорії з легкої атлетики. Володимир Ілліч Зотов – та людина, яка внесла неоціненний внесок в розвиток броварського спорту. Його ім’я залишиться в історії Броварщини.

За матеріалами сайту http://www.brovsport.kiev.ua

Опубліковано у Ветерани та молодь, Цікаво, лижні гонки. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s