Чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік 25-29 січня 2013 року у місті Суми в урочищі Токарі на навчально-тренувальній базі «Динамо» відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів.

У змаганнях, які були присвячені пам’яті І президента Федерації лижного спорту України професора Фоміна Сергія Кириловича, взяли участь 68 спортсменів з 12 регіонів України.

Переможцями серед чоловіків стали Щепа Станіслав, Бабич Олександр, Перебийніс Василь, Шепелев Володимир з Харківської обл., Рога Василь з Тернопільської обл., Ткаченко Петро з Києва, Прокопов Василь та Бартош Анатолій з Сумської обл.

Серед жінок переможницями Заліско Оксана з Львівської обл., Рагозіна Тетяна з Полтавської обл., Ніколаєнко Галина з Харківської обл., та Власенко Галина з Сумської обл.

Слід відмітити переможців у віковій групі 70-74 років серед жінок – Дойнікову Анастасію (Полтавська обл.), у віковій групі 75-79 років – Лихіну Рімму (м.Київ), а серед чоловіків у віковій групі 80-84 років – Згурського Анвіка (Київська обл. м.Бровари).

Для забезпечення участі команди у чемпіонаті світу велику організаційну роботу провела голова Всеукраїнської громадської організації “Спілка любителів лижних перегонів України” Білоус Тетяна Львівна.

Бажаємо міцного здоров’я та спортивного довголіття спортсменам-ветеранам!

Опубліковано у Змагання ветеранів, лижні гонки. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s