Завершилися обласні змагання з волейболу

за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського

IMG_79336-7 квітня 2013 року у місті Львові між командами-переможцями зональних турнірів з волейболу за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського, були проведені фінальні змагання.

Турнірні зустрічі відбулися на базі спортивного комплексу НУ „Львівська Політехніка” (вул. Самчука, 14) серед чоловічих команд та навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Черемшини, 17) серед жіночих команд.

Збірні команди районів та міст обласного значення змагалися у двох вікових категоріях – „Дорослі” (18 років та старші) і „Ветерани” (40 років та старші).

У фіналі взяли участь 17 команд та понад 100 учасників (у категорії „Дорослі” – 5 чоловічих та 5 жіночих команд, у категорії „Ветерани” – 4 чоловічих та 3 жіночих).

Таким чином, серед кращих чоловічих волейбольних дружин Львівщини виявилися: команди міста Борислава, Жидачівського та Сокальського районів – серед дорослих та команди міст Нового Роздолу, Стрия та Сокальського району – серед ветеранів.

Кращими жіночими волейбольними командами стали: команди міст Стрия, Нового Роздолу та Пустомитівського району – серед дорослих та команди Сокальського району, міст Самбора та Червонограда – серед ветеранів.

Загалом у зональних та фінальних змаганнях взяли участь 70 команд та 525 учасників:

у віковій категорії „Дорослі”: 23 чоловічих та 15 жіночих команд;

у віковій категорії „Ветерани”: 19 чоловічих та 13 жіночих команд.

Результати змагань з волейболу

за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту

Командна першість (серед чоловічих команд):

серед дорослих                                        серед ветеранів

І місце – м.Борислав                              І місце – м. Новий Розділ

ІІ місце – Жидачівський район          ІІ місце – м.Стрий

ІІІ місце – Сокальський район           ІІІ місце – Сокальський район

ІV місце – м. Червоноград                  ІV місце – Пустомитівський район

V місце – Стрийський район              V-VІ місця – м.Дрогобич

VІ місце – Городоцький район          м.Червоноград

VІІ-ХII місця – м.Стрий                      VІІ-ХII місця – м.Самбір

Дрогобицький район                            Жидачівський район

Жовківський район                               Золочівський район

Золочівський район                              Кам’янка-Бузький район

Мостиський район                                 Старосамбірський район

Турківський район                                Стрийський район

ХIІI-ХVІІІ місця – м.Дрогобич           ХIІI-ХVІІІ місця – Радехівський район

м.Н.Розділ                                               Буський район

м.Самбір                                                  Городоцький район

м.Трускавець                                          Турківський район

Буський район                                        Миколаївський район

Радехівський район                               Сколівський район

ХІХ-ХХІІ місця – Кам’янка-Бузький   ХІХ місце – Мостиський район

район

ХІХ місце – Мостиський район

Миколаївський район

Пустомитівський район

Старосамбірський район

ХХІІІ місце – Яворівський район

Командна першість (серед жіночих команд):

серед дорослих                               серед ветеранів

І місце – м.Стрий                           І місце – Сокальський район

ІІ місце – м.Н.Розділ                    ІІ місце – м.Самбір

ІІІ місце – Пустомитівський район ІІІ місце – м.Червоноград

ІV місце – м.Червоноград              ІV-VІ місця – м.Дрогобич

V місце – Радехівський район       м.Н.Розділ

VІ місце – м.Дрогобич                    м.Стрий

VІІ-ХII місця – м.Самбір               VІІ-ХI місця – Буський район

Буський район                                    Жидачівський район

Жидачівський район                      Кам’янка-Бузький район

Сокальський район                        Пустомитівський район

Старосамбірський район                Сколівський район

Стрийський район                         ХIІ-ХІІІ місця –  Золочівський район

ХIІI-ХV місця – Городоцький район Радехівський район

Золочівський район

Сколівський район

Валерій Янюк – заступник директора Львівського обласного центру ФЗН „Спорт для всіх”

IMG_7904IMG_2195IMG_2194IMG_7933IMG_7915

Advertisements
Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s