СК «Легіон XXI» прийме участь у європейських змаганнях з футболу серед ветеранів

_DSC007013 квітня в м. Калінінград (Російська Федерація) на стадіоні «Піонер» відбудеться міжнародний турнір з футболу серед ветеранів – 1-й етап «Європейської ліги ветеранів»-2013.

За перемогу в першому етапі будуть змагатися команди СК «Легіон XXI» (Київ, Україна), ФК «Балтика» (Калінінград, РФ), KS «Polonia 1912» (Lezsno, Польща), ФК «Адамс» (Брест, Білорусь) и «Металлургс» (Лієпая, Латвія). Переможця буде визначено за круговою системою.

Початок матчів – 9:30.

«Європейська ліга ветеранів» – організація, що булла заснована 2012 року представниками України (СК «Легіон XXI», Київ), Росії (ФК «Балтика», Калінінград) та Польщі (KS «Polonia 1912», Lezsno). Головою ради «Європейської ліги ветеранів» було обрано представника України Вадима Каганова.

Її мета – об’єднання ветеранських клубів та команд СНД, Балтії та Європи в єдиний чемпіонат, підняття рівня проведення спортивних заходів із залученням спонсорів. Ліга має стати площадкою для спілкування між командами з різних країн та обміну досвідом.

У 2013 році до Ліги були прийняті команди ФК «Адамс» (Білорусія) та «Металлургс» (Латвія), а також визначено наступний формат: 5 команд з п’яти країн (СК «Легіон XXI», ФК «Балтика», KS «Polonia 1912», ФК «Адамс», «Металлургс») в чотири етапи визначать чемпіона Ліги.

Другий етап відбудеться в червні у Бресті, третій в серпні в Лєшно, Вроцлаві або Варшаві, а четвертий – в жовтні в Лієпаї. Всі матчі проходять на половину поля, 7 на 7 гравців.

Опубліковано у Змагання ветеранів, Футбол | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s