Чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів

3Відбувся перший у 2013 році Чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів в п’яти вікових категорій.

(категорія 55+)

 Кілька років підряд в останні дні весни Миколаївське відділення Асоціації ветеранів баскетболу України спільно з БК «Аміко» (президент доктор технічних наук, професор Юрій Даніілович Жуков), кафедрою фізичного виховання НУК ім. адмірала Макарова (завідувач кафедри професор, майстер спорту СРСР, заслужений тренер України Олександр Сергійович Яцунський) проводять свято баскетболу ветеранів.

Цього року в категорії 55+, як ніколи зібралась найбільша кількість команд учасників з Миколаєва, Одеси, Дніпропетровська, Києва, Донецька та Житомира. Всі команди приїхали на змагання своїми найсильнішими складами.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Таке широке представництво пов’язане з розвитком баскетболу ветеранів України та участю призерів Чемпіонату України у фінальних змаганнях V літніх Всеукраїнських спортивних ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки. Тому боротьба за перемогу в кожній зустрічі велася від початку і до фінального свистка. Три дні тривали змагання, кожна гра була напруженою та видовищною. Переможцями Чемпіонату Укра]ни та учасниками фінальних змагань V літніх Всеукраїнських спортивних ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки стали перше та друге місце відповідно: команди Миколаєва та Києва.

2

Третє та четверте місце посіли команди Одеси та Донецька.

3

Підбиваючи підсумки, необхідно відзначити високий рівень організації та якість суддівства змагань. Висловити подяку організаторам в особі президента БК «Аміко» Жукова Юрія Даниловича та головному судді змагань, майстру спорту міжнародного класу, судді Національної категорії Олександру Раєвському.

Президент Асоціації ветеранів баскетболу України.

Крайнюк О.Б.

Опубліковано у Баскетбол, Змагання ветеранів. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s