Робочі будні

30 квітня 2013 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру відбулось чергове засідання Виконкому Асоціації ветеранів спорту України, на якому були прийняті наступні рішення:

Порядок денний засідання Виконкому 30 квітня 2012 року.

Список запрошених на засідання Виконкому  АВСУ.

Список членів Виконавчого комітету ВСГО “Асоціація ветеранів спорту України”.

Рішення Виконкому № 1.  Про проект Програми розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів України на період 2013-2017 роки.

Рішення Виконкому № 2.Про участь АВСУ в заходах, присвячених 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Рішення Виконкому № 3.Про хід проведення фінальних змагань V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам”яті М.М.Баки.

Рішення Виконкому № 4.Про хід виконання рішення Виконкому АВСУ від 31 січня 2013 р. № 5 «Про хід підготовки збірних команд та провідних ветеранів спорту України до участі в VIII Всесвітніх іграх майстрів (ветеранів)».

Рішення Виконкому № 5.Про підсумки відомчої звітності з розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в регіонах України за 2012 рік.

Рішення Виконкому № 6. Про прийом в члени Асоціації ветеранів спорту України громадську організацію “Баскетбольний клуб “Ледіс-Легіон” (м.Київ).

Додаток 1 до Рішення Виконкому АВСУ від 30 квітня 2013 року №3. Довідка про хід проведення фінальних змагань V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам”яті М.М.Баки.

Додаток 1 до Рішення Виконкому АВСУ від 30 квітня 2013 року №5. Довідка про підсумки відомчої звітності з розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в регіонах України за 2012 рік.

Додаток 1 до Рішення Виконкому АВСУ від 30 квітня 2013 року №6. Склад координаторів Асоціації ветеранів спорту України з розвитку видів спорту ветеранів в Україні.

Додаток 1 до Рішення Виконкому АВСУ від 30 квітня 2013 року №7. Список членів Виконкому Асоціації ветеранів спорту України (кураторів)

Додаток 2 до рішення Виконкому АВСУ від 30 квітня 2013 року № 5.  Відомча звітність про стан розвитку руху ветеранів фізичної культури і спорту в регіонах України в 2012 році.

Опубліковано у Законодавство, Спільні засідання, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s