Ветерани велоспорту Львівщини – найкращі в Україні!

У місті Біла Церква на Київщині 12-16 червня 2013 року тривали фінальні змагання з велоспорту за програмою V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту, пам’яті М.М.Баки.

Змагання проводилися Міністерством молоді та спорту України, управлінням з питань фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації за підтримки Федерації велоспорту України.

У змаганнях взяли участь понад 200 ветеранів-велосипедистів різних вікових груп, які представляли збірні команди збірні команди АР Крим, Полтавської, Сумської, Житомирської, Чернівецької, Львівської, Донецької області, Дніпропетровської, Луганської області, Київської, Запорізької, Чернігівської областей та міста Севастополя.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Микола Курафєєв (м. Біла Церква).

Змагання відбувалися у 9 вікових групах: 30-34 р., 35-39 р., 40-44 р., 45-49 р., 50-54 р., 55-59 р., 60-64 р., 65-69 р., 70 р. і старші.

До програми змагань увійшли такі дистанції: парна гонка 15 км, гіт-1,7 км, індивідуальна гонка – 20 км, гонка вгору – 1,5 км, групові гонки 115 км, 95 км, 75 км, 55 км, гонка “критеріум”.

Львівську область на Всеукраїнських іграх представляли: Анастасія Дуб (вікова категорія 45-49 р.), Оксана Заліско (вікова категорія 55-59 р.), Людмила Григор’єва (вікова категорія 55-59 р.), Геннадій Печенюк (вікова категорія 70 р. і старші), Павло Пелех (вікова категорія 55-59 р.), Святослав Ковальчук (вікова категорія 65-69 р.), Йосиф Пазяк (вікова категорія 60-64 р.), Дмитро Білоус (вікова категорія 45-49 р.), Юрій Сусол (вікова категорія 55-59 р.), Олександр Зуєв (вікова категорія 65-69 р.), Сергій Кошелєв (вікова категорія 50-54 р.), Юрій Пйонтковський (вікова категорія 55-59 р.).

За результатами загальнокомандного заліку перше місце вибороли представники Львівщини, які до останніх хвилин боролися з командою Донецької області, яка посіла 2 місце. 3 місце здобули ветерани Дніпропетровщини.

Учасники змагань, які посіли I-III місця нагороджені медалями та дипломами від організаторів змагань, а переможці загальнокомандного заліку – дипломами.

Отож, вітаємо чемпіонів змагань та бажаємо і надалі успішно виборювати золоті нагороди для Львівщини!

Опубліковано у Змагання ветеранів, велоспорт | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.