На Львівщині завершилися фінальні змагання з плавання за програмою V літніх Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту

13-16 червня 2013 року у відкритому 50-метровому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (Львів, вул. Клепарівська, 39-а) тривали фінальні змагання з плавання за програмою V літніх Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту, пам’яті Михайла Макаровича Баки.

Змагання проводилися Міністерством молоді та спорту України, управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Асоціацією ветеранів спорту за активної підтримки асоціації ветеранів спорту Львівщини.

Головний суддя змагань: суддя міжнародної категорії Олена Єранцева (м. Харків); рефері: суддя міжнародної категорії Олексій Єсіпенко (м. Харків); стартер: суддя міжнародної категорії Віктор Міць (м. Полтава); суддя-інформатор: віце-президент асоціації плавальних клубів МАСТЕРС Руслан Фріауф (м. Львів).

У змаганнях взяли участь 210 ветеранів плавання із 17 областей України.

Змагання відбувалися серед жінок та чоловіків у таких вікових категоріях: 25-29 р., 30-34 р., 35-39 р., 40-44 р., 45-49 р., 50-54 р., 55-59 р., 60-64 р., 65-69 р., 70-74 р., 75-59 р., 80-84 р., 85 р. і старші.

Команду Львівської області представляли 42 спортсменів-ветеранів, які вибороли 54 золотих, 35 срібних та 14 бронзових медалей, які посіли у першій групі областей друге загальнокомандне командне місце (1 321 очок), поступившись лише 12 очкам команді ветеранів плавання Дніпропетровської області. Третє місце вибороли представники АР Крим (1 316 очок).

Найкращими у інших двох групах виявилися збірні Миколаївської та Житомирської областей.

Призери змагань були нагороджені грамотами в особистій першості та грамотами і кубками в командній першості від організаторів змагань.

Високий рівень майстерності у збірній команді Львівської області продемонстрували: Ніна Голуб (вікова категорія 70-74 роки), Інна Гордій (вікова категорія 50-54 роки), Людмила Хіреш (вікова категорія 55-59 роки), Романа Сіренко (вікова категорія 35-39 роки), Лідія Тимошенко (вікова категорія 60-64 роки), Лев Красівський (вікова категорія 75-79 роки), Михайло Галкін (вікова категорія 65-69 роки), Юрій Чирков (вікова категорія 60-64 роки), Сергій Машкін (вікова категорія 55-59 роки), Дмитро Мельник (вікова категорія 35-39 роки), Сергій Жих (вікова категорія 50-54 роки), Андрій Беген (вікова категорія 40-44 роки)

Орест Мудрик (вікова категорія 30-34 роки) та інші.

З підсумковими результатами, результатами командної першості та виступами представників Львівщини можна ознайомитися у додатках.

Додаток

Особисті результати ветеранів плавання Львівщини

100 м в/ст жінки

1місце – Голуб Ніна (вікова категорія 70-74 роки)

1 місце – Гордій Інна (вікова категорія 50-54 роки)

2 місце – Герцик Наталя (вікова категорія 50-54 роки)

3 місце – Тимошенко Лідія (вікова категорія 60-64 роки)

100м в/ст чоловіки

1 місце – Мудрик Орест (вікова категорія 30-34 роки)

2 місце – Беген Андрій (вікова категорія 40-44 роки)

3 місце – Сирбу Олександр (вікова категорія 40-44 роки)

5 місце – Корецький Роман (вікова категорія 50-54 роки)

5 місце – Круглов Григорій (вікова категорія 25-29 роки)

6 місце – Сахарук Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

200м брас жінки

6 місце – Івасик Наталія (вікова категорія 45-49 роки)

200м брас чоловіки

2 місце – Івать Володимир (вікова категорія 40-44 роки)

3 місце – Шавров Олександр (вікова категорія 35-39 роки)

100м н/сп жінки

1 місце – Хіреш Людмила (вікова категорія 55-59 роки)

1 місце – Сіренко Романа (вікова категорія 35-39 роки)

2 місце – Ромашко Тетяна (вікова категорія 40-44 роки)

100м н/сп чоловіки

1 місце – Галкін Михайло (вікова категорія 65-69 роки)

1 місце – Чирков Юрій (вікова категорія 60-64 роки)

1 місце – Машкін Сергій (вікова категорія 55-59 роки)

2 місце -Жих Сергій (вікова категорія 50-54 роки)

2 місце – Абдулаєв Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

4 місце – Кушнір Зеновій (вікова категорія 65-69 роки)

5 місце – Комов Олександр (вікова категорія 65-69 роки)

1500м в/ст жінки

1 місце – Голуб Ніна (вікова категорія 70-74 роки)

2 місце – Пащенко Світлана (вікова категорія 55-59 роки)

2 місце – Максименко Олександра (вікова категорія 50-54 роки)

1500м в/ст чоловіки

1 місце – Зотин Валерій (вікова категорія 55-59 роки)

50м в/ст жінки

1 місце – Гордій Інна (вікова категорія 50-54 роки)

2 місце – Тимошенко Лідія (вікова категорія 60-64 роки)

4 місце – Казакова Тетяна (вікова категорія 60-64 роки)

3 місце – Хіреш Людмила (вікова категорія 55-59 роки)

5 місце – Івасик Наталія (вікова категорія 45-49 роки)

50м в/ст чоловіки

1 місце – Сіманков Сергій (вікова категорія 80-84 роки)

1 місце – Мельник Дмитро (вікова категорія 35-39 роки)

1 місце – Мудрик Орест (вікова категорія 30-34 роки)

1 місце – Красівський Лев (вікова категорія 75-79 роки)

1 місце – Жих Сергій (вікова категорія 50-54 роки)

1 місце – Беген Андрій (вікова категорія 40-44 роки)

3 місце – Комов Олександр (вікова категорія 65-69 роки)

4 місце – Денісов Юрій (вікова категорія 55-59 роки)

5 місце – Корецький Роман (вікова категорія 60-64 роки)

5 місце – Делятинський Степан (вікова категорія 45-49 роки)

5 місце – Горовий В’ячеслав (вікова категорія 40-44 роки)

5 місце – Круглов Григорій (вікова категорія 25-29 роки)

6 місце – Сахарук Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

7 місце – Сахарук Роман (вікова категорія 50-54 роки)

8 місце – Іщенко Дмитро (вікова категорія 40-44 роки)

9 місце – Мартинюк Юрій (вікова категорія 40-44 роки)

50м брас жінки

2 місце – Рязанцева Елеонора (вікова категорія 70-74 роки)

2 місце – Тимошенко Лідія (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Санникова Надія (вікова категорія 55-59 роки)

3 місце – Герцик Наталя (вікова категорія 50-54 роки)

7 місце – Івасик Наталія (вікова категорія 45-49 роки)

4 місце – Білей Анна (вікова категорія 35-39 роки)

50м брас чоловіки

1 місце – Красівський Лев (вікова категорія 75-79 роки)

1 місце – Сирбу Олександр (вікова категорія 40-44 роки)

2 місце – Шавров Олександр (вікова категорія 35-39 роки)

2 місце – Герцик Андрій (вікова категорія 50-54 роки)

3 місце – Абдулаєв Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

4 місце – Сахарук Роман (вікова категорія 50-54 роки)

6 місце – Беген Андрій (вікова категорія 40-44 роки)

200м н/сп жінки

1 місце – Білей Анна (вікова категорія 35-39 роки)

1 місце – Галкін Михайло (вікова категорія 65-69 роки)

1 місце – Чирков Юрій (вікова категорія 60-64 роки)

1 місце – Машкін Сергій (вікова категорія 55-59 роки)

2 місце – Ромашко Тетяна (вікова категорія 40-44 роки)

4 місце – Максимів Людмила (вікова категорія 50-54 роки)

200м в/ст жінки

1 місце – Голуб Ніна (вікова категорія 70-74 роки)

1 місце – Максимів Людмила (вікова категорія 50-54 роки)

200м в/ст чоловіки

1 місце – Мудрик Орест (вікова категорія 30-34 роки)

1 місце – Сахарук Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

1 місце – Горовий В’ячеслав (вікова категорія 40-44 роки)

2 місце – Мельников Ігор (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Беген Андрій (вікова категорія 40-44 роки)

400м кп жінки

1 місце – Пащенко Світлана (вікова категорія 55-59 роки)

1 місце – Сіренко Романа (вікова категорія 35-39 роки)

1 місце – Сіманков Сергій (вікова категорія 80-84 роки)

1 місце – Сирбу Олександр (вікова категорія 40-44 роки)

1 місце – Мельник Дмитро (вікова категорія 35-39 роки)

2 місце – Казакова Тетяна (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Герцик Наталія (вікова категорія 50-54 роки)

5 місце – Іщенко Дмитро (вікова категорія 40-44 роки)

5 місце – Сахарук Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

50м н/сп жінки

1 місце – Хіреш Людмила (вікова категорія 55-59 роки)

1 місце – Гордій Інна (вікова категорія 50-54 роки)

1 місце – Білей Анна (вікова категорія 35-39 роки)

3 місце – Тимошенко Лідія (вікова категорія 60-64 роки)

5 місце – Максименко Олександра (вікова категорія 50-54 роки)

50м н/сп чоловіки

1 місце – Сіманков Сергій (вікова категорія 80-84 роки)

1 місце – Машкін Сергій (вікова категорія 55-59 роки)

1 місце – Жих Сергій (вікова категорія 50-54 роки)

1 місце – Галкін Михайло (вікова категорія 65-69 роки)

1 місце – Чирков Юрій (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Корецький Роман (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Абдулаєв Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

2 місце – Рязанцева Елеонора (вікова категорія 70-74 роки)

2 місце – Санникова Надія (вікова категорія 55-59 роки)

2 місце – Шавров Олександр (вікова категорія 35-39 роки)

3 місце – Фріауф Руслан (вікова категорія 40-44 роки)

3 місце – Герцик Андрій (вікова категорія 50-54 роки)

3 місце – Мельник Дмитро (вікова категорія 35-39 роки)

5 місце – Івасик Наталія (вікова категорія 45-49 роки)

6 місце – Кушнір Зеновій (вікова категорія 65-69 роки)

200 кп жінки

1 місце – Пащенко Світлана (вікова категорія 55-59 роки)

1 місце – Сіренко Романа (вікова категорія 35-39 роки)

2 місце – Ромашко Тетяна (вікова категорія 40-44 роки)

200кп чоловіки

1 місце – Чирков Юрій (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Абдулаєв Сергій (вікова категорія 25-29 роки)

400 в/ст жінки

1 місце – Голуб Ніна (вікова категорія 70-74 роки)

1 місце – Пащенко Світлана (вікова категорія 55-59 роки)

1 місце – Максименко Олександра (вікова категорія 50-54 роки)

400в/ст чоловіки

1 місце – Сирбу Олександр (вікова категорія 40-44 роки)

1 місце – Мудрик Орест (вікова категорія 30-34 роки)

2 місце – Мельников Ігор (вікова категорія 60-64 роки)

2 місце – Машкін Сергій (вікова категорія 50-54 роки)

4х50м в/ст змішана

280-319

1 місце – Львівська

Голуб Ніна 1942

Сіманков Сергій 1932

Тимошенко Лідія 1949

Галкін Михайло 1947

200-239

1 місце – Львівська

Машкін Сергій 1955

Гордій Інна 1963

Хіреш Людмила 1957

Сирбу Олександр 1972

5 місце – Львівська

Жих Сергій 1962

Герцик Наталія 1963

Пащенко Світлана 1957

Беген Андрій 1969

120-159

1 місце – Львівська

Мудрик Орест 1981

Сіренко Романа 1976

Ромашко Тетяна 1971

Мельник Дмитро 1974

4х50м комбінована жінки

3 місце – Львівська

Тимошенко Лідія 1949

Пащенко Світлана 1957

Герцик Наталія 1963

Голуб Ніна 1942

4х50м комбінована чоловіки

240-279

2 місце – Львівська

Машкін Сергій 1955

Чірков Юрій 1951

Сирбу Олександр 1972

Сіманков Сергій 1932

120-159

3 місце – Львівська

Абдулаєв Сергій 1986

Беген Андрій 1969

Мельник Дмитро 1974

Мудрик Орест 1981

4х50м в/ст жінки

240-279

2 місце – Львівська

Хиреш Людмила 1957

Пащенко Світлана 1957

Тимошенко Лідія 1949

Голуб Ніна 1942

160-199

1 місце – Львівська

4×50м в/ст чоловіки

280-319

2 місце – Львівська 2.09,59 30

Мельник Дмитро 1974

Сіманков Сергій 1932

Чирков Юрій 1951

Машкін Сергій 1955

120-159

2 місце – Львівська

4×50м комбінована змішана

280-319

2 місце – Львівська

Симанков Сергій 1932

Тимошенко Лідія 1949

Галкін Михайло 1947

Голуб Ніна 1942

200-239

3 місце – Львівська

Жих Сергій 1962

Пащенко Світлана 1957

Герцик Наталія 1963

Беген Андрій 1969

160-199

2 місце – Львівська

Хиреш Людмила 1957

Мельник Дмитро 1974

Сирбу Олександр 1972

Гордій Інна 1963

120-159

1 місце – Львівська

Абдулаєв Сергій 1986

Ромашко Тетяна 1971

Сіренко Романа 1976

Мудрик Орест 1981

Підсумковий протокол

Командна першість

 

 

Advertisements
Опубліковано у плавання. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s