ВІН НЕ ФУНКЦІОНУВАВ 15 РОКІВ!

DSC_0128Спортивні бази

24 травня в Києві відбулася надзвичайно важлива для української легкої атлетики подія. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступник міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко та президент Федерації легкої атлетики Києва Віктор Грінюк урочисто відкрили відреконструйований манеж на Березняках.

«На відкриття легкоатлетичного манежу дуже довгий час чекали не лише професійні спортсмени, а й багато киян. І приємно, що напередодні Дня Києва мрія стала реальністю. Сьогоднішнє відкриття стало можливим завдяки плідній співпраці Київської міської держаної адміністрації з депутатами Київради, Федерацією легкої атлетики столиці, громадськими організаціями та фізкультурно-спортивними товариствами, які докладають чималих зусиль, щоб пропагувати здоровий спосіб життя та виховувати спортсменів високого класу. Столична влада і в подальшому буде спрямовувати свої зусилля на розбудову сучасної спортивної інфраструктури міста. Так, уже влітку розпочнуться роботи з розширення манежу – встановлення глядацьких трибун та тренувально-розминочного комплексу, аби Київ зміг приймати міжнародні змагання з легкої атлетики», – зазначив голова КМДА Олександр Попов.

8111У рамках урочистостей центральною ареною легкоатлетичного манежу пройшли ходою команди представників спортивних шкіл столиці, колону очолив чемпіон XVII Олімпійських ігор у Римі з метання спису Віктор Цибуленко. Також священнослужителі Української православної церкви здійснили обряд освячення закладу. Завершили святкове дійство показові виступи з художньої гімнастики та спортивної акробатики.

«Такі події, як сьогоднішня, я сприймаю не просто як офіційний захід, для мене це справжнє свято, – сказала секретар Київради Галина Герега. – До речі, саме тут я колись виконала норматив першого розряду з легкої атлетики. Нині ж, як співзасновник спортивного клубу, що виховав не одного олімпійського чемпіона, я добре знаю про всі труднощі, з якими доводиться стикатися українським спортсменам. Це і брак тренувальних майданчиків, і недостатнє фінансування, і відсутність належного медичного обслуговування. Але, дякуючи Богу, у нашій країні є люди, які не просто вболівають за спорт, а живуть ним. Саме завдяки таким ентузіастам сьогодні відкрився легкоатлетичний манеж, який не функціонував 15 років. А щоби бути впевненими, що цей спортивний комплекс залишиться і для майбутніх поколінь киян, на пленарному засіданні Київради ми підтримали рішення про надання земельної ділянки під манежем Київській міській школі вищої спортивної майстерності. Я щиро сподіваюся, що тут наші спортсмени досягнуть своїх найкращих результатів».

8111«Манеж на Березняках – знакове місце для української легкої атлетики, – відзначив і президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. – Надзвичайно важливо, що після затяжної паузи його знову введено в експлуатацію. Свого часу ці стіни бачили багатьох зірок, їхню наполегливу працю, їхні амбіції та досягнення. Тепер сюди знову зможуть повернутися наші спортсмени. Без перебільшення, відкриття легкоатлетичного манежу – справжній прорив і дуже важлива подія в спортивному житті нашої країни».

У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту інформують, що у рамках реконструкції відбувся ремонт фасаду будівлі, адміністративних приміщень та приміщень загального користування (гардеробу, холу, санвузлів, сходів). Також оновили системи водопостачання, опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення з приведенням норм освітленості до відповідних вимог змагань із видів спорту. Встановлено високоякісне синтетичне покриття для легкої атлетики (сертифіковане ІААФ), а саме: чотири доріжки колом, віражі, вісім прямих доріжок довжиною 60 м, ями для стрибків у довжину, висоту, сектор для штовхання ядра. Усі ремонтні роботи виконало комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ».

Віктор СЕРГІЄНКО

Опубліковано у Газета "Спорт ветеранів". Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s