Малим складом – великі завдання

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНастільний теніс

У рамках V Всеукраїнських ігор ветеранів спорту імені М.М. Баки у Івано-Франківську 13-16 червня пройшли фінальні змагання з настільного тенісу. Турнір влаштовано за сприяння Міністерства молоді і спорту України, Національної федерації та Асоціації ветеранів настільного тенісу, обласної федерації, а також Асоціації ветеранів спорту України. Базою проведення став спеціалізований спортивний комплекс Івано-Франківського університету нафти і газу. Особлива подяка від учасників форуму за підготовку і проведення дісталася обласній федерації настільного тенісу, яку очолює Дмитро Дзвінчук.

Від оргкомітету V Ігор тенісний турнір відвідав генеральний секретар Асоціації ветеранів спорту України Петро Василевський, на якого покладалося два особистих завдання – допомога в організації та проведенні самого заходу, а також переговори з керівництвом облдержадміністрації щодо створення обласного осередку Асоціації ветеранів спорту, яка має увійти на правах колективного члена. Задля такої місії Петро Василевський зустрічався із заступником голови обласної держадміністрації Степаном Іваницьким та заступником начальника Управління молоді та спорту Василем Марцинюком, які погодилися протягом місяця вивчити належним чином відповідні документи і провести установчі збори по створенню і реєстрації осередка, вибрати керівника та виконком.

Щодо запеклих спортивних баталій, то під керівництвом судді міжнародної категорії, головного арбітру турніру Володимира Мельничука (м. Івано-Франківськ) та секретаря і судді національної категорії Ігоря Майовки (м. Львів), змагання нарікань не викликали, навпаки створили атмосферу справжньої бойової безкомпромісної дуелі майстрів із різних регіонів – Івано-Франківської, Полтавської, Львівської, Дніпропетровської, Рівненської, Запорізької, Хмельницької областей.

На превеликий жаль, одна з сильніших команд країни – збірна Києва вже вчетверте пропускає головні змагання (куратори Олександр Коваль – віце-президент АВСУ; Олександр Щербаков – президент Асоціації настільного тенісу міста Києва). Також прикро, що за останні десять років практично не працює комісія по роботі з ветеранами при Федерації настільного тенісу (голова Валентин Ландик – народний депутат). На змаганнях також були відсутніми представники АР Крим та Севастополя, Харківської, Донецької, Вінницької, Черкаської, Чернігівської, Вінницької, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської, Закарпатської, частково Одеської областей – як бачите, 2/3 регіонів.

Оскільки Ігри ветеранів як і чемпіонат України та Кубок є пріоритетними змаганнями, і профільні державні структури виділили кошти на їх проведення, тож особливо прикро, що майстри з перелічених областей не потрапили до фіналу (нагадаємо, що Ігри проводяться з 28 видів спорту раз на два роки).

Турнір проходив у командному та особистому заліках. Серед збірних областей: перше місце – Івано-Франківська область, друге – Полтавська, третє – Львівська (далі відповідно – Рівненська, Дніпропетровська, Запорізька, Хмельницька, Івано-Франківська-2).

Також були визначені кращі спортсмени змагань, ними стали Віталій Пінчук та Тетяна Згурська, яким , крім медалей, вручили спеціальні Кубки від Асоціації ветеранів спорту України.

У загальному заліку (особисті та командні) місці розподілилися наступним чином:

1. Івано-Франківська обл.

2. Полтавська обл.

3. Львівська обл.

4. Дніпропетровська обл.

5. Рівненська обл.

6. Запорізька обл.

7. Хмельницька обл.

Результати особистих змагань

Чоловіки

40-49 в.к. переможець Віталій Пінчук (Рівненська обл.).

50-59 в.к. Микола Закладний (Полтавська обл.).

60-64 в.к. Генадій Портной (Дніпропетровська обл.).

65 і ст. Леонід Шелипенко (Рівненська обл.).

Жінки

35-44 в.к. Тетяна Згурська (Одеська обл.).

45 і ст. Галина Бурцева (Полтавська обл.).

Петро Василевський, генеральний секретар АВСУ

Ігри Баки М.М. Настільний теніс. Івано-Франківськ.

Ігри Баки М.М. Настільний теніс. Івано-Франківськ.

команда майстрів Івано-Франківськ­ої обл.

Команда майстрів Львівської­ обл

команда майстрів Івано-Франківськ­ої обл.

Найкращі спортсмени­ Пінчук Віталій (Рівненськ­а обл.) і Згурська Тетяна (Одеська обл.)

Команда майстрів Хмельницьк­­ої обл.

команда майстрів Дніпропетр­­овської обл.

Опубліковано у Змагання ветеранів, теніс. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s