Представники Львівщини відзначилися на масових легкоатлетичних змаганнях в Польщі

2 вуличний біг23 червня 2013 року в Польщі, у місті Пщина вдруге відбулися масові вуличні легкоатлетичні змагання – Uliczny Bieg Pszczynski o Puchar Carbo Asecura SA, проведені під патронатом мера міста Даріуша Скробола.

Спортсмени змагались на дистанції 10 км, яка пролягала через мальовничу місцевість замку Плес (колишній баронський особняк, який був заснований в XI-XII столітті) та парку Three Oaks по грунтово-асфальтованій трасі.

Серед учасників було зареєстровано 636 спортсменів з Польщі, Великої Британії та України (м.Київ, м. Вінниця, м. Одеса, м.Львів).

Троє представниць Львівської обласної спортивної спілки “Фенікс” – Ніна Голуб (вікова категорія 70 років і старші), Ольга Стадник (вікова категорія 55-59 років) та Ядвіга Островська (вікова категорія 55-59 років) відзначилися на цих змаганнях. Зокрема, Ядвіга Островська фінішувала з результатом 0:45:14 та посіла 2 місце у своїй віковій категорії; Ольга Стадник фінішувала з результатом 0:47:49 та посіла 3 місце у своїй вікові категорії; а Ніна Голуб фінішувала в шостій сотні з результатом 1:07:49 та була відзначена цінним призом від організаторів у категорії “Найстарший учасник марафону”.

Призерів змагань нагородили грамотами, медалями та цінними призами від організаторів змагань.

Опубліковано у Змагання ветеранів, легка атлетика | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.