На зустріч VIII Всесвітнім іграм майстрів (ветеранів)

DSC_1039

У період з 02 по 11 серпня 2013 року в м. Турін (Італія) відбудуться VIII Всесвітні ігри майстрів (ветеранів), в яких візьмуть участь понад 370 учасників та провідних ветеранів спорту України з 11 видів спорту.

У зв’язку з цим, 25 липня в місті Києві у конференц-залі міжнародного виставкового центру (Броварський пр., 15), за ініціативи Асоціації ветеранів спорту України, відбулася урочиста церемонія з нагоди проводів команд та провідних ветеранів спорту України в Італію на VIII Всесвітні ігри майстрів.

Участь у цій визначній події взяли керівники Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, представники всеукраїнських федерацій і асоціацій з видів спорту, видатні ветерани спорту, чемпіони та призери Олімпійських ігор, такі, як Валерій Борзов, Олександр Шапаренко. Зінаїда Турчина, Володимир Іванов, Галина Захарова, Людмила Гуревич (Лисенко), Іван Богдан, Віктор Путятін, Ніна Уманець, Володимир Беляєв, Володимир Стерлік, фахівці та організатори ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів, численні учасники VIII Всесвітніх ігор майстрів, представники ЗМІ та поважні гості.

За пропозицією головуючого президента Асоціації ветеранів спорту України (далі – АВСУ) Віктора Ткаченка була обрана почесна президія зборів до складу якої ввійшли заступник міністра молоді та спорту Вадим Сисюк, керівник апарату НОК України, призер Олімпійських ігор Юрій Там, олімпійські чемпіони Валерій Борзов, Володимир Іванов, голова Ради ветеранів фізичної культури та спорту Анатолій Усенко.

Після виконання гімну України Віктор Ткаченко оголосив урочисту церемонію відкритою.

Від імені Міністерства молоді та спорту Равіля Сафіулліна та президента НОК України Сергія Бубки учасників зборів сердечно привітали заступник Міністра молоді та спорту Вадим Сисюк та керівник апарату НОК України Юрій Тамм.

На урочистостях з вітальними словами виступили: олімпійський чемпіон, учасник ІІІ – VШ Всесвітніх ігор майстрів Володимир Іванов, багаторазова чемпіонка Європи і світу, Європейських та Всесвітніх ігор майстрів Валентина Крепкіна, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, чемпіон ІІ Європейських ігор майстрів Володимир Рябцев та президент клубу любителів волейболу “Ліберо” (м. Біла Церква) Тетяна Деркач.

Від імені молодого покоління спортсменів, майбутніх олімпійців, срібні призери 12 Європейського юнацького олімпійського фестивалю Вікторія Голда (л/атлетика) та Андрій Хлопцев (плавання), урочисто вручили Національний прапор України, який повернувся з 12 Європейського юнацького олімпійського фестивалю, керівнику спортивної делегації ветеранів спорту України VIII Всесвітніх ігор майстрів, президенту АВСУ Віктору Ткаченку та члену Оргкомітету Валентині Крепкіній з побажаннями здобуття нових перемог та примноження спортивної слави України.

Під час урочистої церемонії відбулася презентація єдиної спортивної форми для команд та провідних ветеранів спорту, учасників Всесвітніх ігор майстрів, яка була виготовлена за кошти АВСУ та передана ветеранам спорту безкоштовно.

Після закінчення офіційної частини заходу відбулося фотографування учасників церемонії та святковий фуршет.

Прес-центр АВСУ

26.07.2013

DSC_1110

DSC_1039 DSC_0986 DSC_0977 DSC_0655 DSC_0639

Опубліковано у Заходи, Змагання ветеранів, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to На зустріч VIII Всесвітнім іграм майстрів (ветеранів)

  1. ветеранское движение набирает обороты.благодаря слаженной работе коллектива Ассоциации и президента Виктора Ткаченко. Желаю успехов и не только на Всемирных Играх.но и в жизни.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s