Результати виступу ветеранів України з веслування на байдарках та каное у м.Турин (Італія)

logo turinlogo Turin2 02-11 серпня 2013 року  на VIII Всесвітніх  іграх майстрів

 

 

 Результати виступу :

 Золотих        8 медалей

Срібних        11 медалей

Бронзових   8 медалей

Всього : 27 медалей

 Список чемпіонів та призерів змагань.

Золоті  медалі:

1. К 1  – 200м

Некучаєв Микола Ч65+, м. Харків

2. С 2 – 200м Ч45+

Ласинський Олександр ,     м. Одеса

Жеков Валентин                 м. Одеса

3. С 1- 1000м Ч75+

Солнцев Ігор  Ч ,м.Київ

4. К2  микст 30+ Марафон

Самойленко Віталій Ч30+

Литинська Оксана Ж30+

5. К4 – 200м Ж55+

Козаченко Людмила, м. Вінниця

6. К2 – 200м Ч65+

Петров Григорій, м. Дніпропетровськ

Некучаєв Микола, м. Харків

7. К2 – 200м Ч50+

Клочко Віктор, м. Харків

Носовець Валерій, м. Київ

8. К4 – 200м Ч50+

Черевко Валерій, м. Одеса

Клочко Віктор, м. Харків

Носовець Валерій, м. Київ

Іващенко Олександр, м. Харків

Срібні медалі:

1. К4 1000м

Петров Григорій Ч65+ , м. Дніпропетровськ

Васильєв Георгій Ч75+, м. Дніпропетровськ

Буров Ігор Ч65+, м. Харків

Мартинко Володимир Ч55+, м. Харків

2. К4 1000м

Баховський Микола Ч 55+, м. Біла Церква

Агошков Олександр Ч50+, м. Дніпропетровськ

Трегубов Микола  Ч60+, м. Дніпропетровськ

Процик Валерій Ч50+ , м. Дніпропетровськ

3. К2 200м  мікс

Козаченко Людмила Ж55+, м. Вінниця

Процик Валерій Ч50+ , м. Дніпропетровськ

4. К2 1000м

Слюнченко Георгій  Ч70+ , м. Київ

Васильєв Георгій   Ч 75+, м. Дніпропетровськ

5. К2 1000м Ч30+

Бородин Володимир, м.Фастів ,Київ.обл.

Костенко Євген , м.Фастів, Київ.обл

6. К1 1000м  Ч70+

Завгородній Юрій , м.Дніпропетровськ

7. С2 1000м

Шаров Вячеслав Ч55+, м. Харків

Іванов Леонід Ч45+, м. Одеса

8. К2 1000м мікс

Козаченко Людмила Ж55+, м. Вінниця

Процик Валерій Ч50+ , м. Дніпропетровськ

9. К2 200м

Козаченко Людмила Ж55+, м. Вінниця

10. К2 1000м

Козаченко Людмила Ж55+, м. Вінниця

11. С1 марафон Ч50+

Шевченко Михайло , м. Дніпропетровськ

Бронзові  медалі:

1. К4 200м

Баховський Микола Ч 55+, м. Біла Церква

Агошков Олександр Ч50+, м. Дніпропетровськ

Трегубов Микола  Ч60+, м. Дніпропетровськ

Процик Валерій Ч50+ , м. Дніпропетровськ

2. К1 200м  Ч70+

Завгородній Юрій, м. Дніпропетровськ

3. С1 1000м

Хрустальов Тимофій, м. Херсон

4. К2 Марафон

Слюнченко Георгій  Ч70+, м. Київ

Васильєв Георгій   Ч 75+, м. Дніпропетровськ

5.К2 1000м Ч65+

Буров Ігор, м. Харків

Степанов Петро, м. Харків

6. С4 1000м

Гнєдаш Юрій  Ч50+, м. Дніпропетровськ

7.К2 Марафон Ч 45+

Нестєров Олександр, м.Київ

8.С1 200м Ч 50+

Шевченко Михайло , м. Дніпропетровськ

Представники команди ветеранів

України на Всесвітніх Іграх в Турині

      Коваль Олександр

      Крепкіна Валентина

Advertisements
Опубліковано у Змагання ветеранів, академічна гребля | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s