Офіційне повідомлення

logo turin22 серпня 2013 року в залі засідань Міністерства молоді та спорту України під головуванням президента Асоціації ветеранів спорту України Віктора Ткаченка відбулась прес-конференція, присвячена підсумкам участі команд та провідних ветеранів спорту України у VIII Всесвітніх іграх майстрів (ветеранів).

Участь у прес-конференції взяли Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, керівник апарату Національного олімпійського комітету України, призер олімпійських ігор Юрій Тамм, чемпіони та призери Олімпійських ігор Олександр Шапаренко, Володимир Іванов, Володимир Беляєв, Ніна Уманець, Володимир Стерлік, представники федерацій та асоціацій з видів спорту, засобів масової інформації, чемпіони та призери VIII Всесвітніх ігор майстрів (ветеранів), фахівці та поважні гості .

Учасників та призерів VIII Всесвітніх іграх майстрів сердечно привітав Міністр Равіль Сафіуллін. Він зазначив, що серед численних медалей завойованих у цьому році спортсменами України на міжнародних змаганнях, значна частина належить ветеранам спорту.

«Хто, як не ви можете бути провідниками в розвитку масового спорту і стати прикладом для нашої молоді!» – сказав Міністр.

Керівник апарату Національного олімпійського комітету України, призер олімпійських ігор Юрій Тамм передав учасникам теплі привітання від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки і щиру вдячність за відданість спорту та олімпійським ідеалам.

Як уже повідомлялося з 02 по 11 серпня 2013 року в м.Турін (Італія) відбулися VIII Всесвітні ігри майстрів (ветеранів) -World Masters Game, з 30 видів спорту, в яких взяло участь понад 27 тисяч атлетів зі 101 країни світу.

Україну представили 354 атлетів з 12 видів спорту, які за попередніми даними вибороли 136 медалей, у т.ч. 51 золоту, 49 срібних і 36 бронзових.

У неофіційному командному заліку Україна ввійшла до першої десятки країн учасниць VIII Всесвітніх ігор майстрів.

Це найвищі досягнення ветеранів спорту України за всі останні роки виступів на Всесвітніх іграх майстрів.

Високих спортивних результатів досягли на Всесвітніх іграх представники таких видів спорту як: легка атлетика (9 зол., 13 ср., 13 бр. мед.), плавання (10 зол., 14 ср., 8 бр. мед.), байдарка і каное (7 зол., 9 ср., 6 бр. мед.), велоспорт (3 зол., 6 ср., 6 бр. мед), волейбол (5 зол., 1 ср. мед.), академічне веслування (3 зол., 1 ср. мед.), футбол (1 зол., 1 ср., 1 бр. мед).

У складі ветеранів спорту України на VIII Всесвітніх іграх взяли участь у змаганнях такі відомі спортсмени, як учасниця XVI олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка та рекордсменка України та СРСР з плавання Алла Коваленко (м. Київ), майстри спорту міжнародного класу, багаторазові чемпіони та рекордсмени Європи, світу, Європейських та Всесвітніх ігор з важкої атлетики Геннадій Юркевич (м. Львів), Юрій Луганов (Миколаївська обл.), Михайло Бурков (Львівська обл.), майстри спорту міжнародного класу, чемпіони VIII Всесвітніх ігор з волейболу Наталія Міщенко, Олена Кислякова, Марина Іващенко, Ірина Павлова – представниці Одеси, заслужені тренери України Микола Сойніков (Донецька обл.), Олександр Коваль (м. Київ), Микола Курафеєв (м. Біла Церква) та багато майстрів спорту, які продовжують активно займатися спортом ветеранів, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Успішно виступила на Всесвітніх іграх команда ветеранів спорту України з важкої атлетики, яка виборола перше командне місце на чемпіонаті світу та стала переможцем Всесвітніх ігор.

Вагомий внесок у загальні досягнення українських спортсменів на VIII Всесвітніх іграх внесли: Алла Коваленко (плавання, 4 зол. медалі, м. Київ), Кіра Дементьєва (академічне веслування, 3 зол. 1 срібну медалі, м. Київ), Тетяна Кривохижа (легка атлетика, 2 зол. медалі, м. Суми), Тетяна Полулященко (легка атлетика, 2 медалі, Луганська обл.), Антоніна Тишко, (легка атлетика, 2 зол., медалі, м. Київ), Людмила Козаченко (байдарка, 1 зол., 4 ср., м. Вінниця), Станіслав Тітаренко (велоспорт, 2 зол. медалі, Харківська обл.) , Валентина Крепкіна (легка атлетика, 1 ср., 2 бр.,) волейбольні команди м. Запоріжжя (55+, 60+), футбольний клуб «КСХІ» (м. Сімферополь) та інші.

51 раз на спортивних спорудах, де проходили змагання за програмою VIII Всесвітніх ігор, звучав Державний гімн України на честь наших переможців.

VIII Всесвітні ігри ветеранів спорту транслювалися на всіх каналах телебачення Італії, багатьох каналах Європи та світу.

Не зважаючи на вікові бар’єри, українські спортсмени, ще раз підтвердили свої високі фізичні та вольові якості, примножуючи спортивну славу і честь України.

Слід зазначити, що успішному виступу ветеранів спорту України на Всесвітніх іграх у значній мірі сприяла велика організаційна робота, яку протягом підготовки до ігор здійснила Асоціація ветеранів спорту України, вперше забезпечивши весь склад команд та провідних ветеранів спорту України єдиною спортивною формою, а також вирішивши багато організаційних питань.

Оргкомітет АВСУ з підготовки українських спортсменів до участі у Всесвітніх іграх висловив щиру вдячність Міністерству молоді та спорту України, Національному олімпійському комітету України, федераціям і асоціаціям з видів спорту, регіональним управлінням з питань фізичної культури і спорту, організаторам і фахівцям ветеранського спортивного руху, спонсорам і уболівальникам спорту за співпрацю та надання підтримки ветеранам спорту України.

На прес-конференції виступили чемпіони та призери VIII Всесвітніх ігор майстрів Валентина Крепкіна, Олександр Коваль, Іван Пушкін, Алла Коваленко, Владислав Лисенко, Володимир Рябцев, Тетяна Деркач.

Президент АВСУ Віктор Ткаченко підвів підсумки прес-конференції, щиро поздоровив переможців, призерів та учасників та побажав усім нових успіхів у житті та розвитку спорту ветеранів.

Участь у роботі прес-конференції взяли представники засобів масової інформації, зокрема телеканали: ТОНІС, УТР, Перший національний, ТРК Київ.

Прес-центр АВСУ

Опубліковано у Змагання ветеранів | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s