Завершилися змагання з армспорту за програмою XXII спортивних ігор Львівщини та VI обласних ігор ветеранів спорту

19 жовтня 2013 року в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури (Львів, вул. Костюшка, 11) завершилися змагання з армспорту за програмою XXII спортивних ігор Львівщини та VI обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського.

У змаганнях взяли участь 59 спортсменів, які представляли 20 збірних команд міст та районів Львівщини у категоріях «Дорослі» та «Ветерани».

Організатори змагань – управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, обласний центр «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області, обласна асоціація ветеранів спорту.

Серед найсильніших рукоборців Львівщини у різних вагових категоріях виявилися: Андрій Хитрий, СергійРондяк (Городоцький район), Віктор Кравець (м. Червоноград), Роман Гайдучок (м. Львів), Михайло Луньов (м. Стрий) – серед дорослих та Маркіян Гошко (Жовківський район), Василь Сингалевич (м. Львів), – серед ветеранів.

У загальнокомандному заліку перемогу святкували: команда Городоцького району в категорії «Дорослі» та збірна Жовківщини серед ветеранів спорту.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями за особисту першість, а за командну перемогу – грамотою та кубком від обласного центру “Спорт для всіх”.

Результати змагань

Особиста першість

Чоловіки, права рука

Дорослі:

Категорія 60 КГ

1. Хитрий Андрій (Городоцький район)

2. Пилипів Роман (Жовківський район)

3. Федаш Олег (м.Львів)

4. Пронько Ігор (Городоцький район)

5. Сирота Ігор (Жовківський район)

6. Гайдук Віталій (Радехівський район)

Категорія 70 КГ

1. Кравець Віктор (м. Червоноград)

2. Павлюк Василь (Радехівський район)

3. Загорецький Богдан (Миколаївський район)

4. Дячук Андрій (Городоцький район)

5. Гунза Олексій (м. Львів)

6. Мех Юрій (Жовківський район)

7. Марусин Денис (м. Червоноград)

8. Тимчук Петро (м. Новий Розділ)

9. Хащевський Олег (м. Львів)

10. Чепа Іван (Миколаївський район)

11. Бурцьо Ярослав (Городоцький район)

12. Карпин Іван (Дрогобицький район)

13. Гринах Олександр (Жовківський район)

14. Пізнак Олег (м. Новий Розділ)

15. Каліцун Руслан (м. Стрий)

16. Онуфрієв Олег (Перемишлянський район)

Категорія 80 КГ

1. Гайдучок Роман (м. Львів)

2. Сорока Микола (Сколівський район)

3. Ренчка Богдан (м. Львів)

4. Маланчук Роман (м. Стрий)

5. Маланчук Ярослав (м. Стрий)

6. Дубик Іван (Миколаївський район)

Категорія 90 КГ

1. Рондяк Сергій (Городоцький район)

2. Ільчишин Іван (Городоцький район)

3. Посенко Іван (Яворівський район)

4. Пащук Віктор (м. Червоноград)

5. Семеген Андрій (м. Новий Розділ)

6. Ярошко Петро (Дрогобицький район)

7. Тупис Андрій (Миколаївський район)

8. Городник Юрій (Жовківський район)

9. Будзінський Йосиф (Жидачівський район)

10. Пілка Андрій (м. Новий Розділ)

11. Придатко Віктор (м. Новий Розділ)

Категорія 90+ КГ

1. Луньов Михайло (м. Стрий)

2. Корань Руслан (м. Львів)

3. Дмитрів Андрій (Радехівський район)

4. Ленківський Ігор (Жовківський район)

5. Сингалевич Василь (м. Львів)

6. Пархомчук Микола (Жовківський район)

7. Каїнський Володимир (Пустомитівський район)

8. Гац Роман (Сколівський район)

Ветерани:

Категорія 80 КГ

1. Гошко Маркіян (Жовківський район)

2. Яськів Віктор (Жовківський район)

3. Придатко Олександр (м. Новий Розділ)

4. Бардак Ігор (Миколаївський район)

5. Пустовіт Юрій (Дрогобицький район)

 Категорія 80+ КГ

1. Сингалевич Василь (м. Львів)

2. Гошко Зеновій (Жовківський район)

3. Сипливий Микола (м. Львів)

4. Гребінь Андрій (м. Новий Розділ)

5. Ярошко Микола (Дрогобицький район)

6. Вінців Іван (Стрийський район)

7. Наконечний Іван (Миколаївський район)

Командні результати:

Дорослі

1. Городоцький район

2. м. Львів (Сихівський район)

3. м. Стрий

4. м. Червоноград

5. Радехівський район

6. Жовківський район

7. Миколаївський район

8. Сколівський район

9. Яворівський район

10. м. Новий Розділ

11. Дрогобицький район

12. Пустомитівський район

13. Жидачівський район

14. Перемишлянський район.

Ветерани

1. Жовківський район

2. м. Львів (Сихівський район)

3. м. Новий Розділ

4. Дрогобицький район

5. Миколаївський район

6. Стрийський район

Ольга Олійник, обласний центр «Спорт для всіх» 

Advertisements
Опубліковано у Змагання ветеранів | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s