Нарада у Міністра молоді та спорту України

15 листопада ц.р. в м.Києві під головуванням Міністра молоді та спорту України Равіля Сафовича Сафіулліна відбулась нарада з керівниками МОНмолодьспорт АР Крим, структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, обласних та Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, центральних та обласних рад фізичних спортивних товариств «Динамо», «Колос», «Україна», «Спартак» та інших суб’єктів у сфері фізичної культури і спорту.

На нараді були розглянуті ряд важливих питань з фізичної культури і спорту. У нараді взяли участь також відповідальні працівники апарату Міністерства. За пропозицією президента Асоціації ветеранів спорту України Ткаченка Віктора Вікторовича усім учасникам наради був розданий проект Програми розвитку ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів у сфері фізичної культури та спорту України на 2014 – 2018 роки. З інформацією про проект Програми на нараді виступив директор департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Міністерства Артем’єва О.К., який запропонував учасникам наради розглянути проект Програми та в установленому порядку надати пропозиції.

Прес-служба

проект Програми розвитку ветеранськ­ого спортивног­о руху та спорту ветеранів у сфері фізичної культури та спорту України на 2014 – 2018 роки

Опубліковано у Законодавство, Заходи, Спільні засідання. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s