Ветерани легкої атлетики Львівщини успішно виступили на міжнародних змаганнях в Польщі

Нещодавно у м. Бялим Кошцеле (Польща) відбулися змагання з бігу, присвячені Дню Незалежності Польщі (II Bieg Niepodległościowy – Niepodległościowej Jedenastki).

Метою змагань було відзначення 95-ї річниці Незалежності Польщі, популяризація бігу як найпростішої форми занять фізичною культурою та спортом, пропаганда фізичної культури та спорту на теренах Краківського повіту.

Змагання організовані Краківським спортивним клубом “Juro Moto Sport” за сприяння муніципалітету міста Велька Віс та його мера Тадеуша Войтовіча, а також під патронатом маршалка Малопольського воєводства Марека Сови.

У змаганнях взяли участь 1 200 спортсменів з Польщі та України. Команду ветеранів Львівської області представляли 8 ветеранів спорту.

Спортсмени мали змогу позмагатись на символічній дистанції 11 км у різних вікових категоріях (від 18 років і старші), що пролягала асфальтовими та ґрунтовими дорогами. Контрольний час становив Час, в який потрібно було вкластися – становив до 120 хвилин.

Успішно виступили на цих представницьких легкоатлетичних змаганнях представники ветеранського порту Львівщини.

Зокрема, Оксана Петрова (вікова категорія Ж35) та Микола Кулинич (вікова категорія Ч50) подолали дистанцію першими у своїй віковій категорії та здобули «золоті» медалі, Марія Кулинич (вікова категорія Ж50) у своїй вікові категорії стала третьою та здобула бронзову нагороду.

Василь Балита до останнього боровся за призове місце у віковій категорії Ч51+ років, але виборов 4 місце, поступившись 3-му призеру 10 секундами.

Також вдало подолали дистанцію: львів’яни Тетяна Моравська, Ігор Лисий, Володимир Кобзаренко та Олег Кох.

Призери змагань були нагороджені медалями, грамотами, кубками, пам’ятними нагородами від організаторів змагань. Було також розіграно Кубок мера серед учасників,які фінішували.

 

Ольга Олійник, головний спеціаліст ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”

Опубліковано у Змагання ветеранів, біг | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s