СК «Легіон XXI» прийняла участь у ветеранському турнірі в Литві

legionОбщественная организация

Спортивный клуб «Легион XXI» (г. Киев)

15 лютого у Вільнюсі відбувся 8-ий міжнародний ветеранський турнір з міні-футболу, присвячений Дню незалежності Литви.

Організаторами спортивного свята виступили федерація футболу Вільнюса і спорткомітет мерії Вільнюса.

Учасниками турніру були 19 команд: з Росії – ФК “Сапа” (Смоленськ), ФК “Вологда” (Вологда), ФК “Продуктове місто” (Калінінград), ФК “Іжора” (Гатчино), “Скобарь старс” (Псков), ФК “Флагман” (Калінінград), Білорусі – “Динамо” (Мінськ), ФК “Неман” (Гродно), ФК “Адамс” (Брест), ФК “Нафтан XXI” (Новополоцьк), ФК “Бобри ” (Мінськ), “Металург” (Молодечно), Литви – ФК “Драугай” (Вільнюс), ФК “Таурас” (Таурас), ФК “Банга” (Гаргджай), ФК “Драугай – 2” (Вільнюс), Латвії – ФК “Даугава” (Даугавпілс), Польщі – ФК “Зрив” (Кретоміно).

Вперше в турнірі взяла участь команди з України – спортивний клуб “Легіон XXI” (Київ).

У церемонії відкриття приймали участь голова спорткомітету Вільнюса Рімантас Радзявічус, президент “Європейської ліги ветеранів” і українського СК “Легіон XXI” Вадим Каганов, керівники команд з Вологди, Калінінграда і один з організаторів турніру Альбінас Каткауткас.

Учасники турніру змагалися в 4-х групах. Кияни свій перший матч програли смоленській “Сапі” 0-1, другий литовській “Банзі” 2-3, в третьому обіграли господарів – ФК “Драугай – 2” 3-1 і в четвертому програли брестському “Адамсу” 0-3. У підсумку 3 очки та 4 місце в групі. Переможець нашої групи смоленська “Сапа” програла у півфіналі, а білоруський “Адамс” був обіграний в 1/8 “Динамо” (Мінськ).

Переможцем турніру стало мінське “Динамо”, яке по пенальті обіграло “Продуктове місто” з російського Калінінграда.

Спортивне свято вдався – було цікаво спостерігати за грою представників різних країн. Порадувала і організація – ігри проходили в чудово обладнаному критому футбольному манежі. Футбольне поле було поділене на 4 частини, таким чином одночасно грали 8 команд. Доводиться констатувати, що, на жаль, подібних майданчиків для проведення масштабних турнірів в Україні поки немає.

Під час змагань президент ” Європейської ліги ветеранів ” Вадим Каганов провів зустрічі з керівниками багатьох команд, в ході яких обговорювалися питання організації , проведення та участі у спільних міжнародних турнірах і запросив їх взяти участь у ветеранському турнірі , який відбудеться у вересні в Києві і буде присвячений 10 -річчю спортивного клубу ” Легіон XXI” ( Київ).

DSC_0324_1024

Опубліковано у Футбол, Члени асоціації | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s