Ювілей видатної людини

IMG_1757В народі говорять, людина живе доти доки про неї пам’ятають.
Нещодавно в Національній академії внутрішніх справ за ініціативою Ради ветеранів навчального закладу, виконкому Київської міської організації Союзу юристів України відбулося відзначення 100-річного ювілею генерал-майора міліції Дегтярьова Івана Леонтійовича, людину неординарну, талановитого організатора, який в 1967-1980 роках очолював Київську вищу школу МВС (нині Національна академія внутрішніх справ).


Захід розпочався із відвідування Музею історії МВС України, де була розташована експозиція, присвячена життю і діяльності Івана Леонтійовича.
Виступаючих, а їх було біля 30-ти, розповідали про життєвий шлях І.Л. Дегтярьова, його внесок у Перемогу у Великій Вітчизняній війні, боротьбу зі злочинністю (в свій час Іван Леонтійович був заступником міністра внутрішніх справ України, очолював столичну міліцію).
Ветерани ГУ МВС України в м. Києві, які також взяли участь у вшануванні І.Л. Дегтярьова, розповіли про високий авторитет генерала серед правоохоронців і населення міста, про його значну роль у залученні широкої громадськості до охорони громадського порядку і запобіганні злочинності, особливо серед молоді та неповнолітніх.
Ветерани академії згадували, що під керівництвом Івана Леонтійовича навчальний заклад був одним з найкращих в колишньому Радянському Союзі.
Ветеран академії, полковник міліції Довбня А.В. присвятив Івану Леонтійовичу цілу поему.
В урочистому засіданні взяв участь онук Дегтярьова І.Л. – Іван Пономарьов, який не тільки носить ім’я легендарного дідуся, а й продовжує його справу, працюючи в одному із управлінь столичної міліції. Він був приємно вражений від того, що почув про діда і навіть не соромився сліз.
Проте, ніхто із присутніх не знав, що в 50-ті роки минулого століття Іван Леонтійович очолював Комітет з фізкультури і спорту України і готував перших українських спортсменів до Олімпійських ігор у Мельбурні. Про це присутнім розповів перший віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів спорту України» Віталій Ігнатенко .
Цей захід підтвердив, що генерал Іван Леонтійович Дегтярьов залишав по собі добру і світлу пам’ять.

Юрій Кобринський –
голова Ради ветеранів Національної академії
внутрішніх справ, полковник міліції у відставці,
заступник Голови Комітету Асоціації
ветеранів спорту України

IMG_1776

IMG_1757 IMG_1752 IMG_1729

Опубліковано у Ветерани та молодь, Заходи, Цікаво. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Ювілей видатної людини

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s