Завершився сезон в Аматорській футзальній лізі України

IMG_0229З 28 по 30 березня в Одесі та з 4 по 6 квітня в Іллічівську за підтримки офіційного спонсора «Райффайзен Банк Аваль» відбулися Всеукраїнський та Елітний фінали Аматорскої футзальної ліги України (АФЛУ).

Організаторами АФЛУ стали Асоціація міні-футболу (футзалу) України та комітет аматорського, студентського та масового футзалу АМФУ. Протягом 6 місяців 998 команд з 20 областей України та більш ніж 11 000 гравців визначали переможців та призерів своїх міст і областей.

Всього у фінальних турнірах взяли участь 30 команд із 26 міст країни.

Переможцем Всеукраїнського фіналу став київський «ХІТ», а Елітного – одеське «Чорне море».

У турнірах приймала участь велика кількість ветеранів футзалу, зокрема в Елітному фіналі перемогла команда, яка є чемпіоном України з футзалу серед ветеранів віком 40 років і старше.

Асоціація ветеранів спорту України в особі президента Віктора Ткаченка надала призи, якими були нагороджені кращі ветерани фіналів.

IMG_0401

IMG_0229

Опубліковано у Змагання ветеранів, Футбол. Додати до закладок постійне посилання.