Турніри пам’яті

IMG_938424 травня 2014 року у спортивному залі Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ) силами товаришів був проведений турнір пам’яті ветеранів волейболу міста: Юрія Бугая, Володимира Мараховського, Станіслава Вільчинського.
У змаганнях традиційно узяли участь друзі-ветерани вікової номінації 60 + команди МНТУ, «Либідь» та «Зв»язківець».

У запеклій боротьбі перемогу отримала команда «Зв’язківець», але переможених у цьому турнірі не було.

Подивитись ігри ветеранів, сказати теплі слова його учасникам прийшли олімпійський чемпіон Володимир Іванов та почесний майстер спорту Юрій Крюков, який до речі, забезпечив якісне суддівство фінальної зустрічі. В заході також взяли участь родини Мараховського (дружина – Галина Яківна, донька Наташа) та Вільчинського (дружина – Лада Олександрівна, донька Ліля), доньки яких також активно займаються спортом, мають кваліфікацію майстра спорту та кандидата у майстри спорту з водних видів спорту.

На фуршеті, який відбувся після турніру, після хвилини мовчання, присутні згадували своїх товаришів та яскраві моменти їх життя.
Слід відмітити, що цей турнір відбувся завдяки наполегливості і матеріальній підтримці ентузіаста ветеранського волейболу Володимира Невмержицького.

IMG_9808 (2) (1)30-31 травня 2014 року у портовому і курортному місті Очаків, розташованому на березі Чорного моря і Дніпровсько-Бузького лиману пройшов турнір пам’ яті ветерана волейболу Станіслава Вільчинського.
Станіслав народився у м. Очаків, закінчив військове училище у Києві, займався бізнесом, любив волейбол, користувався величезним авторитетом серед друзів, любителів волейболу.
У турнірі взяли участь команди чоловіків і жінок міст Києва, Львова, Миколаєва, Полтави, Дніпродзержинська, Херсона та Нової Каховки. Турнір відкрив голова райдержадміністрації Очаківського р-ну Самоуков Сергій Вікторович. Змагання проходили на двох волейбольних майданчиках курорту «Очаків». Призові місця розподілилися так:
Чоловіки 60+:

1. Полтава,

2. Дніпродзержинськ,

3. Миколаїв (Освіта),

4. «Зв»язківець» (Київ),

5. «Оболонь-83» (Київ),

6. Миколаїв,

7. Херсон.

Чоловіки 50+:

1. Полтава,

2. Херсон,

3. Київ.

Чоловіки 45+:

1. Миколаїв («Олімп»),

2. Нова Каховка,

3. Миколаїв («Х-40»).

Жінки 45+:

1. Миколаїв («Олімп»),

2. Львів,

3. Миколаїв («Заря»).

Поза конкурсом у жіночих змаганнях приймала участь команда дівчаток ДЮСШ м. Миколаєва, які набували досвід у волейбольних баталіях.
Всі учасники змагань отримали величезне задоволення від ігор, погоди та привітного моря. На дружньому фуршеті відбулося нагородження переможців та кращих гравців, які отримали кубки, грамоти, медалі та сувеніри. Також присутні привітали іменинника Віктора Соболєва («Зв’язківець», Київ), якому у цей день виповнилося 68 років.
Велику подяку треба висловити організаторам турніру – Миколаївському спортивному клубу «Олімп» та любителю волейболу Юрію Терещенко, Максиму Шепелю, який не перший раз підтримує турнір, а також Євгенію Скрипнику за матеріально-технічну підтримку турніру.

Федір Черемісін

IMG_9808 (2) (1)

IMG_9778 IMG_9740 IMG_9659 IMG_9552 IMG_9528 IMG_9384 4

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s