Інтерв’ю з головою комісії з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту А.Ю. Стукіним

stukinDSC_0029Про плани роботи комісії ВСГО “Асоціація ветеранів спорту України” з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту розповідає голова комісії Анатолій Стукін.

• Ви нещодавно очолили комісію ВСГО “Асоціація ветеранів спорту України” з питань соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту(далі – Комісія). Хто входить до складу комісії?

– Згідно затвердженого рішення Виконкому від 7 березня 2014 року №5 до складу Комісії входять досвідчені фахівці фізичної культури та спорту – ветерани спорту.

• Які основні функції покладені на роботу Комісії?

– Комісія сприяє реалізації статутної діяльності Асоціації ветеранів спорту України в плані соціального захисту членів АВСУ,спортсменів, тренерів, спеціалістів фізкультури і спорту;
– сприяє виконанню програми розвитку ветеранського спортивного руху на 2014 – 2018рр.;
– сприяє підготовці та проведенню заходів щодо вшанування видатних осіб нашої професії;
– залучає ветеранів спорту до патріотичного і фізичного виховання дітей та молоді;
– забезпечує участь ветеранів спорту у масових заходах присвячених урочистим датам і святам;
– вивчає питання та готує пропозиції керівництву АВСУ щодо вдосконалення положення про державні та урядові стипендії за видатні заслуги у сфері фізичної культури і спорту України;
– за дорученням керівництва АВСУ вивчає заяви, пропозиції і клопотання ветеранів фізичної культури і спорту та готує відповідні пропозиції;
– сприяє створенню регіональних соціальних комісій та соціальних комісій в структурах членів АВСУ;
– крім основних напрямків Комісія займається ще багатьма питаннями пов’язаними з соцзахистом членів АВСУ в конкретних випадках.

• Які фінансові можливості у Комісії?

– Комісія – осередок громадської організації «Асоціація ветеранів спорту України» . Своїх фінансів у нас не має. Ми плануємо низку заходів , які допоможуть нам залучити кошти для необхідної матеріальної допомоги. На даний момент ведемо переговори з банком НАДРА- про спільну роботу з клієнтською програмою, хочемо співпрацювати з центром фізичного здоров’я “Спорт для всіх” (правда, вони, чомусь не йдуть на контакт), а ми хочемо їм надавати допомогу у патріотичному, духовному та фізичному вихованні дітей і молоді. Плануємо створити постійно діючі групи ветеранів спорту для участі у масових заходах, співпрацювати зі школами та дошкільними закладами – організовувати групи загально-фізичної підготовки та інше. Самостійно реалізувати плани важко, тому підбираємо активних , ділових людей ( соцкомісарів ) у регіонах і з членів АВСУ через яких будемо здійснювати наші плани. Сподіваємося за 2-3 роки отримати позитивний результат.

• Які ще зобов’язання Ви берете?

– Конкретизувати турботу і увагу до ветеранів ВВв – ветеранам спорту. Нажаль , про них ми згадуємо, як правило, на День Перемоги. Тому члени Комісії АВСУ персонально закріплені за ветеранами ВВв і будуть тримати з ними постійний контакт, оперативно реагувати на різні життєві проблеми. Плануємо співпрацювати з Державною службою ветеранів та інвалідів для участі в їх соціальних програмах. На сторінках газети “СПОРТ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ” плануємо створити юридичну та медичну рубрики. Де фахівці в цих галузях будуть давати поради і рекомендації. Так само через газету і сайт ми вітаємо ветеранів спорту з їх ювілейними датами .

• З якими труднощами Вам доводиться стикатися?

– У першу чергу з важко доступністю зустрічей з чиновниками. Наприклад – з керівником Всеукраїнського центру фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Пчеліним С.В. Важко переформувати свідомість ветеранів від споживчого підходу до підходу активного залучення коштів до фонду АВСУ для подальшої матеріальної допомоги по необхідності.

• Хто Ваші активні помічники?

– У першу чергу це керівництво АВСУ ( президент Ткаченко В.В.), Рада ветеранів фізичної культури і спорту м. Києва ( голова Некрасов В.В.), Міністерство молоді та спорту України, НОК України, федерації з видів спорту.

• Які Ваші особисті побажання для подальшої роботи Комісії?

– У першу чергу – це здоров’я і життєвого позитиву ветеранам спорту, більшої уваги до ветеранів з боку державних і громадських організацій.
Я переконаний , що ветерани спорту ще можуть принести велику користь Україні і не тільки в плані фізичної культури і спорту, а й в багатьох інших напрямках.

Валентина Крепкіна

Опубліковано у Заходи, Комісії АВСУ | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s