Укуси комарів та запах дубового гаю

IMG_Mironivka28 червня 2014 року у дубовому гаю біля селища Яхни Миронівського району Київської області пройшов традиційний турнір ветеранів волейболу на кубок «Дубовий гай», присвяченому єдності України.

У турнірі прийняли участь 4 команди, в якому перемогла команда міста Біла Церква (волейбольний клуб «Ліберо»), підсилена кількома молодих гравців.  Другою була команда «Аеропорт «Жуляни» (м. Київ) на чолі з майстром спорту міжнародного класу Павлом Воронковим.

Третє та четверте місця виборювали команди ветеранів з м. Черкас та м. Миронівки.  За очками третіми стали черкащани. За команду черкащан виступав самий старший гравець турніру Сергій Новіков, який у свої 76 років ще зберігає запал, й плідно керує ветеранами волейболу області.

Усім сподобався турнір у лісі. Хоча комари і докучали, але природа, запах дубового гаю викликав більше приємних емоцій.

Слід зазначити напруженість та принциповість волейбольних ігор. Турнір проводиться вже біля 10 років.

Пам’ятається, що при проведенні перших турнірів поруч з майданчиком крім автомобілів гравців і вболівальників паслися корови селян. Тепер кількість автомобілів збільшилася, але на жаль корів вже немає. Протягом 10 років молодий гай перетворилася в дубовий ліс.

В урочистій обстановці відбулося нагородження учасників волейбольного турніру. Олімпійський чемпіон Володимир Іванов, який був почесним гостем, вручив учасникам турніру сувеніри зі спортивною символікою. Спортсмени-ветерани сфотографувалися з прапором Київського відділення Національного олімпійського комітету України, яке допомагає в проведенні заходів ветеранів.

На спільному дружньому обіді присутні пом’янули загиблих воїнів у зонах бойових дій за єдину соборну Україну.

Команда ветеранів з міста Черкас, у складі якої був полковник прикордонних військ (у відставці), на шляху до місця проведення турніру поклала квіти до пам’ятника прикордонникам.

Організатор турніру – фермер Олександр Одінокій виступав і в ролі гравця і організатора не тільки спортивної частини, але і ніс фінансове навантаження. Допомагали йому традиційно Георгій Тарченко, члени команди.

І важливо, що такий турнір не згасає, з’являються місцеві, нові, цікаві молоді гравці, які тренуються і грають у волейбол разом з ветеранами.

Примітно, що поки будуть такі активісти, ентузіасти як Олександр Одінокій, Сергій Новіков, масовий волейбол, вплив на молодь буде підтримуватися і розвиватися.

Федір Черемісін

IMG_Mironivka

Опубліковано у Змагання ветеранів, Члени асоціації, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Укуси комарів та запах дубового гаю

  1. Не перевелись на Украине еще патриоты. СЛАВА ПАТРИОТАМ!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s