Традиції відроджуються

Фото на згадку

Фото на згадку

16 липня 2014 року під час обідньої перерви у фруктовому садочку на волейбольному майданчику пройшов традиційний турнір з волейболу серед цехів та дільниць Тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо № 3  КП «Київпастранс» Київської міської державної адміністрації.

Турнір відкрив віце-президент Асоціації ветеранів волейболу України, заслужений майстер спорту СРСР, олімпійський чемпіон з волейболу Володимир Іванов, який у святковій атмосфері від Київського міського відділення НОК України вручив колективу депо волейбольний м’яч з особистим підписом, а усім учасникам турніру пам’ятні сувеніри з відповідною символікою.

У змаганнях прийняли участь чотири команди: працівники майстерні по ремонту та обслуговуванню рухомого складу; дві команди водіїв тролейбусів та команда інженерно-технічних працівників та адміністрації яку очолював директор депо Іван Васильович Петренко. Вікових обмежень учасників турніру не було, тому на майданчику змагались працівники депо, яким було від 20 до 68 років.

Суддівство забезпечував Голова профспілки депо Віктор Григорович Гончаренко, який працює у депо з 1970 року і багато років приймав участь у таких турнірах.

Профспілка з адміністрацією завчасно потурбувалися до проведення волейбольного турніру. Було підготовлено майданчик, придбано кубок, спортивна форма та інвентар, знайдені кошти на заохочення переможців та призерів.

Переможцем турніру стала команда майстерні по ремонту та обслуговуванню рухомого складу. Капітан команди-переможців В’ячеслав Сазонов (ведучий слюсар-механік), з рук олімпійського чемпіона Володимира Іванова отримав кубок. Всі учасники турніру з почесним гостем зробили фото на згадку.

Учасники змагань та вболівальники розходилися по своїх робочих місцях з посмішкою і гарним настроєм, обговорюючи результати поєдинків.

Було вирішено проводити такі турніри щорічно (навесні та восени), звернутись до об’єднаного профспілкового комітету КП «Київпастранс»  щодо організації та проведення щорічних турнірів пам’яті начальника КТТУ м. Києва Станіслава Петровича Бейкула.

 Федір Черемісін

Відкриття турніру

Відкриття турніру

Вболівальники

Вболівальники

На подачі – директор депо Іван Васильович Петренко

На подачі – директор депо Іван Васильович Петренко

Моменти гри

Моменти гри

Кубок за перемогу з рук олімпійського чемпіону Володимира Іванова

Кубок за перемогу з рук олімпійського чемпіону Володимира Іванова

Переможці турніру

Переможці турніру

Сувеніри від НОК

Сувеніри від НОК

Призи турніру

Призи турніру

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Традиції відроджуються

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s