В Новояворівську завершилися обласні шахові змагання

IMG_0668Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та федерацією шахів Львівщини 4-5 жовтня 2014 року провели обласні змагання з шахів за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні, та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Обласний шаховий турнір відбувся у Палаці спорту «Кристал» міста Новояворівська.
Учасники змагалися у двох вікових категоріях: «Дорослі» (вік – 1996 р.н. та старші) та «Ветерани» (вік – 1974 р.н. та старші). У протиборстві за шахівницями зустрілися 57 учасників, які представляли збірні команди 5 міст обласного значення та 7 районів області.
Переможці змагань визначалися в особистому та командному заліку та були відзначені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.
Найкращім чином показали себе шахісти міст Нового Роздолу та Самбора, виборовши перші місця у відповідних вікових категоріях. Інші призові місця посіли: команди Пустомитівського району та Червонограда – серед дорослих, команди Турківського району та міста Нового Роздолу – серед ветеранів.