Ювілей на Буковині

IMG_1402

Суддя національної категорії Петро Раца з переможцями та призерами Кубку України 2014 (50+)

З 4 по 5 жовтня у Чернівцях, за ініциативою Чернівецького обласного осередку ветеранів волейболу, проводився турнір з волейболу серед ветеранів (номінація 70+), присвячений 75–річчю з дня народження першого майстра спорту СРСР з волейболу на Буковині, чемпіона та призера першості СРСР серед спортсменів сільської молоді, дворазового чемпіона України серед ветеранів у старших вікових категоріях, чемпіона Всесвітніх ігор ветеранів-майстрів (Турін, Італія, номінація 70+) у 2013 році, Почесного ветерану з волейболу України, судді національної категорії з волейболу Раца Петра Григоровича. Проведення турніру співпало із святкуванням 606-річниці Чернівців, тому свято було подвійне.

Участь у турнірі  прийняли давні друзі зі Львова, Київа, в тому числі і чемпіони згаданих Всесвітніх ігор ветеранів-майстрів 2013 року в Італії, які разом із П.Г.Раца у складі збірної команди України вибороли золоті нагороди, це Серафим Синицький і Леонід Підкамінь із Чернівців та Валерій Шарубін і Юрій Варєжкін із Києва.

Учасників турніру розмістили у чотиризірковому готелі «Буковина», а самі змагання проходили у чудово обладнаному, святково-прибраному, популярному у Чернівцях спортивному комплексі цегельного заводу. Перед початком турніру ювіляра привітали керівні працівники обласної та міської державних адміністрацій, представники громадських та спортивних кіл міста та області.

Напружені ігрові баталії на волейбольному майданчику активно і гаряче підтримували чисельні місцеві вболівальники, які були у захваті від нестаріючої майстерності ветеранів.

На таких змаганнях переможених не буває. Всі команди отримали кубки, оригінальні пам’ятні медалі та художньо оформлені, сувенірні календарики із зображенням ювіляра.

Після закінчення офіційної частини турніру продовжилися гарячі і щирі вітання ювіляра учасниками і гостями турніру за святковим столом, із врученням йому подарунків та святкових сувенірів.

Присутні з задоволенням оглянули фотовиставку про життєвий шлях і спортивні досягнення Петра Григоровича, вчасно підготовлену оргкомітетом турніру.

Крім змагань гостинні господарі турніру організували змістовну і цікаву екскурсію по історичним та пам’ятним місцям столиці Буковинського краю. Особливо запам’яталось відвідання навчальних корпусів всесвітньо відомого Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, спорудженого у 1864-1882р.р., як резиденція Буковинських митрополитів. Розповідав про навчальний заклад сам ювіляр, який працював у ньому  старшим викладачем на кафедрі фізичного виховання.

Два дні турніру пролетіли, як одна мить. Його учасники роз’їжджалися з чудовим враженням, гарним настроєм і вдячністю, за зразково організований турнір, в очікуванні наступних спортивних зустрічей.

 

Учасник турніру – Владлен Кузьменко

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s