Пішов з життя Віктор Аркадійович Міненко

30 жовтня 2014 року на 68-му році життя передчасно перестало битися серце тренера Львівської школи вищої спортивної майстерності зі стрільби з лука, львів’янина Віктора Аркадійовича Міненка.

Міненко В.А. –  майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР,  Заслужений тренер України.

За роки своєї тренерської роботи підготував 20 майстрів спорту міжнародного класу, серед яких два заслужених майстра спорту України – Маркіян Івашко та Юлія Лобженідзе.

Завдяки плідній праці Міненка В.А. його вихованці неоднарозово підкорювали найвищі призові місця на чемпіонатах світу та Європи, а також були представлені в складі збірної команди України на Олімпійських іграх в Пекіні та Лондоні.

Віктор Міненко – Велика людина, Видатний тренер, який все своє життя присвятив розвитку  стрільби з лука та впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей.

Ім’я Віктора Аркадійовича Міненко назавжди увійшло в історію стрільби з лука не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівні.

Колектив управління молоді та спорту спільно з усією спортивною громадськістю Львівщини з глибокою скорботою висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям та колегам по роботі з приводу непоправної втрати щирої, відвертої, добросердечної людини, високопрофесійного фахівця, надійного чоловіка, батька та дідуся.

Світла та вічна пам’ять !

Опубліковано у Історія. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Пішов з життя Віктор Аркадійович Міненко

  1. Ветераны -спартаковцы выражают свою скорбь в связи с уходом из жизни Виктора Миненко..Долгая память.земля пухом. А.Стукин

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s