IMG_1713        У відповідності до плану роботи Центральної ради ФСТ «Україна» 25-26 листопада ц.р. у м. Львові відбулися регіональні змагання серед збірних команд виробничих колективів промислової сфери.

Організацію та проведення даного заходу було покладено на Львівську обласну організації ФСТ «Україна».

У змаганнях, які складалися із 5 видів програми (легкоатлетичний крос, армспорт, гирьовий спорт, теніс настільний, швидкі шахи), взяли участь збірні команди виробничих колективів з Івано-Франківської, Волинської, Рівненської та Львівської областей.

В цікавій та напруженій спортивній боротьбі перше загальнокомандне місце виборола команда «Нафтохімік» з м. Калуша Івано-Франківської області, друге місце посіла збірна команда «Бориславнафтогаз» з м. Борислава Львівської області, третє місце здобув колектив ДП «Львіввугілля» з м. Червонограда Львівської області.

Переможці та призери змагань в індивідуальному та командному заліках нагороджені медалями, дипломами та кубками ЦР ФСТ «Україна».

Роман Шиманський – голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна»

IMG_1752

IMG_1747 IMG_1743 IMG_1735 IMG_1727 IMG_1723 IMG_1721 IMG_1717 IMG_1715 IMG_1713

Опубліковано у Змагання ветеранів, Члени асоціації, армреслінг, гиря, легка атлетика, теніс, шахи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to На Львівщині завершилися регіональні змагання серед збірних команд виробничих колективів промислової сфери.