Бійці АТО отримають вчасну та якісну медичну допомогу

IMG_517628 листопада 2014 в Головному військовому клінічному госпіталі відбулася передача зібраних коштів для лікування бійців АТО. Ця благодійна акція була проведена з ініціативи громадськості в особі клубів ветеранів плавання і спорту, за підтримки Асоціації плавальних клубів “Мастерс” (далі – АПКМ), Федерації плавання України (далі – ФПУ), Асоціації ветеранів спорту України. Також величезна подяка була висловлена організаторам Чемпіонату України з плавання серед ветеранів у м. Кременчузі, завдяки якому була зібрана дана сума грошей.

На урочистому заході в Головному військово-медичному клінічному Ордена Червоної Зірки центрі (далі – Центр) були присутні віце-президент ФПУ, олімпійський чемпіон Сергій Фесенко, прес-секретар АПКМ Ольга Лятіна, заступник начальника Центру з клінічної роботи, в. о. начальника, полковник Лев Голик, начальник адміністративного відділу Центру, підполковник Олександр Кузнєцов, підполковник медичної служби, чемпіон Всесвітніх Ігор “Мастерс” Богдан Галайчук.

Керівництво госпіталю висловило глибоку подяку за фінансову підтримку та організацію придбання необхідного для госпіталю спорядження. Зокрема, в. о. начальника Центру Лев Голик повідомив, що за період АТО більше 40 лікарів направляли для надання медичної допомоги та підкріплення. Тому сьогодні для центру надзвичайно важливо знайти можливість придбати необхідні медикаменти та спорядження – кевларові каски, бронежилети 4-го і 5-го ступеня захисту, засоби профілактики травматизму, тактичні окуляри та ін.

Віце-президент ФПУ Сергій Фесенко сказав: “На гроші, зібрані під час проведення спортивного заходу  ЧУ з плавання серед плавців категорії” Мастерс “, присвяченого пам’яті Першого Президента НОК України В.В.Куліка – і на прохання командування госпіталю були закуплені кевларові шоломи третього ступеня захисту і тактичні окуляри виробництва США, Великобританії та Німеччини. Все спорядження буде використовуватися для екіпірування офіцерів-медиків, відряджених на передову в зону АТО для надання медичної допомоги нашим воїнам. Адже кожне врятоване життя офіцера медика – це десятки врятованих життів наших доблесних воїнів “.

Слава Україні!

IMG_5176

IMG_5167

Опубліковано у Заходи, Члени асоціації | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s