Асоціація ветеранів спорту України підбила підсумки 2014 року та визначила завдання на 2015 рік

DSC_232119 грудня 2014 року в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся Всеукраїнський семінар-нарада, де розглянули підсумки діяльності Асоціації ветеранів спорту України за 2014 рік та завдання на 2015 рік, а також актуальні питання щодо розвитку ветеранського спортивного руху і спорту ветеранів.

Взяти участь у роботі семінару-наради прибули  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник Міністра Олена Підгрушна, головний спеціаліст відділу  фізичного виховання  різних верств населення Віктор Желудков, головні спеціалісти управління олімпійського руху Вікторія Веселова і Олена Пахольчик.

У роботі семінару-наради взяли участь 115 учасників з Києва та областей України.

Головуючим на заході був президент АВСУ Віктор Ткаченко, який провів семінар-нараду за наступним порядком денним:

1.                Про підведення підсумків діяльності Асоціації ветеранів спорту України у 2014 році та завдання на 2015 рік.

Доповідач: Ткаченко В.В.

2.                Про досягнення ветеранів спорту України у Кубках, чемпіонатах   Європи та Світу в 2014 році та про підготовку до участі в ІІІ Європейських ігор майстрів у 2015 році (Ніцца, Франція).

Доповідач: Крепкіна В.М.

3.                Про участь членів Асоціації ветеранів спорту у Кубках, чемпіонатах  України та інших всеукраїнських змаганнях.

Доповідач: Іванов В.Т.

4.                Про проект Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та  спортивних заходів України на 2015рік у частині розділу «Спорт ветеранів» та стан підготовки до проведення у 2015 році VI літніх Всеукраїнських ігор ветеранів  спорту пам”яті М.М.Баки.

Доповідач: Коваль О.В.

5.                Про діяльність громадського друкованого органу АВСУ «Спорт Ветеранів України» та прес-центру АВСУ у 2014 році.

Доповідач: Коваль О.В.

6.                Про діяльність комісії АВСУ з питань соціального захисту ветеранів спорту України у 2014 році.

Доповідач: Стукін А.Ю.

7.                Про прийняття Волинської обласної громадської організації «Ветерани фізичної культури та спорту» та Всеукраїнської громадської організації «Юкрейн Мастерс Атлетікс» до складу колективних членів АВСУ.

Доповідач: Ткаченко В.В.

8.                Про відзначення кращих організаторів спорту ветеранів 2014 року заохочувальними нагородами  АВСУ.

Доповідач: Крепкіна В.М.

У своїй доповіді Віктор Ткаченко зазначив: «Разом з тим, попри зазначені складнощі життя країни та обмежені фінансові можливості, Асоціація ветеранів спорту України, її Виконком, колективні члени, протягом року здійснили практичні заходи, спрямовані на розвиток подальшої співпраці з Мінмолодьспортом, НОК України, регіональними та місцевими органами виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивними товариствами, федераціями, спортивними клубами ветеранів.

Головними напрямками нашої діяльності протягом року були:

–  подальше зміцнення та розбудова Асоціації.

–  активна участь Асоціації в процесах щодо структурних змін в Мінмолодьспорті у частині спорту ветеранів, у обговоренні проекту реформування галузі.

–  розробка та затвердження Програми щодо розвитку ветеранського руху та спорту ветеранів на 2014-2018роки.

–  координація та об’єднання спільних можливостей усіх зацікавлених суб’єктів сфери фізичної культури і спорту спрямованих на поширення ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів в Україні;

–  проведення кубків, чемпіонатів України та інших всеукраїнських змагань серед ветеранів спорту.

–  сприяння участі збірних команд та провідних ветеранів спорту України в офіційних міжнародних спортивних змагань серед майстрів.

–  активізація діяльності Асоціації та її колективних членів щодо забезпечення соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту.

–  створення нових та залучення існуючих ветеранських спортивних організацій до складу Асоціації.

–  надання організаційної та методичної допомоги регіональним та місцевим організаціям ветеранів спорту.

– поширення пропаганди ветеранського спортивного руху та спорту ветеранів у засобах масової інформації, на веб-сайті Асоціації та сторінках друкованого органу АВСУ «Спорт ветеранів України».

Прийняли рішення нагородити Почесними грамотами, Грамотами і Подяками спортсменів-організаторів та організації, які сприяли розвитку ветеранського руху і спорту ветеранів, за пропаганду здорового способу життя, високі спортивні досягнення у 2014 році та активну участь у громадській діяльності Асоціації ветеранів спорту України в 2014 році.

Прийнято рішення нагородити вищою заохочувальною нагородою «За заслуги» голову Білоцерківського клубу ветеранів та любителів велоспорту  Курафеєва Миколу Васильовича та президента Всеукраїнської федерації ходьби Шимко Олександра Мусійовича.

Із заключним словом виступив головуючий Віктор Ткаченко: «Насамкінець я хочу згадати бодай невелику частину людей, які витрачають свій вільний час, енергію, кошти на розбудову ветеранського руху і спорту ветеранів. Це:  Володимир Іванов, Віталій Ігнатенко, Олександр Коваль, Юрій Щербина, Валентина Крепкіна, Олександр Шапаренко, Геннадій Грозицький, Євген Тамчі, Віталій Некрасов, Анатолій Стукін, Генадій Діхтяр, Віктор Золотько, Володимир Мілян, Сослан Адирхаєв, Тетяна Білоус, Микола Курафеєв, Володимир Карпухін, Віталій Петров, Олександр Шимко, Тетяна Одинцова, Оксана Вацеба, Віктор Флентін, Анатолій Озеров, Сергій Доценко, Світлана Соколова, Анатолій Волошин, Олександр Войналович, Федір Черемісін, Анатолій Зайцев, Олександр Тупота, Віктор Желудков, Олена Буренко, Валентина Шульга.

Давайте їх усіх разом привітаємо!

Користуючись присутністю на нашому зібранні Міністра, дозвольте від імені АВСУ привітати його з вступом на високу і почесну посаду та побажати успіхів у дуже нелегкій праці.»

Прес-центр АВСУ

DSC_2342

DSC_2321 DSC_2189 DSC_2171 DSC_2106 DSC_2075

Опубліковано у Заходи, Комісії АВСУ, Спільні засідання, Члени асоціації | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s