Пам’яті Леоніда Каневського

Каневский_Леонид_ИльичЛеонід Ілліч (Ізраїлевич) Каневський (30 грудня 1934, Київ – 19 липня 2014, Київ) – радянський спортсмен, видатний український і радянський тренер з академічного веслування. За 60-річний термін роботи в Київській міській організації «Динамо» Леонід Ілліч удостоєний звання Заслужений тренер Української РСР, заслужений тренер СРСР, майстер спорту з академічного веслування.

За заслуги у розвитку спорту нагороджений медаллю олімпійського комітету, а також почесним орденом Центральної ради «Динамо» «За заслуги».

З 1971 по 1991 рр. він – державний тренер спортивного комітету СРСР по Україні, тренер збірної команди Радянського Союзу. Серед його вихованців (більшість з них прийшли вчитися до Леоніда Ілліча ще школярами) – призери XXII (Москва), XXIV (Сеул), XXVIII (Афіни) Олімпійських Ігор, чемпіони та призери чемпіонатів світу 1979 і 1981 рр., Молодіжних чемпіонатів світу 1960, 1973 і 1978 рр., чемпіони Європи 1995, неодноразові переможці чемпіонатів СРСР та України і міжнародних змагань. За майже 60-річну роботу тренером він підготував 10 заслужених майстрів спорту, 15 майстрів спорту міжнародного класу, 29 майстрів спорту, 28 чемпіонів України та Радянського союзу.

Друзі та учні з вдячністю згадують великого тренера!

Опубліковано у академічна гребля. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s