В управлінні молоді та спорту підведено підсумки акції «Гімн без кордонів»

Славень2015Початок березня цього року ознаменувався відзначенням на державному рівні 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150 річчя першого публічного виконання національного гімну. З нагоди цих подій управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації  ініціювало відкриту обласну акцію «Гімн без кордонів»,  метою якої було об`єднання, консолідація українців та світової спільноти, взаємопідтримка та взаємодопомога у складних умовах сьогодення.

«Гімн без кордонів» – це спільне виконання національного гімну в день 10 березня 2015 року.

Участь у акції взяло більше 15 тисяч осіб.

У Львівській області у проведенні акції відзначилися міста Моршин, Новий Розділ, Самбір, Трускавець та громадськість Бродівського, Яворівського, Самбірського, Жовківського, Жидачівського, Стрийського та інших адміністративних районів, де взяли участь представники молодіжних організацій, органів місцевої влади, шкільні групи, мистецькі колективи, активні мешканці районів та міст.

Достойні подяки також іноземні громадяни – пошановувачі української культури, представники осередків української діаспори, молоді українці, що навчаються чи працюють закордоном та підтримують Батьківщину. Впевнені, що увесь світ співав разом з Україною. Зокрема, до акції «Гімн без кордонів» долучилася Українська школа імені Тараса Шевченка у Барселоні (Іспанія), громадські активісти Мюнхена (Німеччина), Брюсселя (Бельгія) та Праги (Чехія), українські студенти у Мадриді (Іспанія) та Венеції (Італії), представниця Гагаузії (Молдова), українські та польські волонтери у місті Гдиня (Польща),  український хор «Калина» з Варшави (Польща).

Десятки фото-, відеозвітів, що були надіслані на електронну пошту управління, опубліковані у соцмережі Facebook у офіційній спільноті акції Гімн без кордонів та сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА, на каналі відеохостингуYouTube за посиланням Управління молоді та спорту ЛОДА. Результати акції також висвітлили місцеві ЗМІ.

Відтак дякуємо усім учасникам акції, патріотам України, усім хто долучився до виконання гімну й без акції за натхненні виконання національного Славня. Сподіваємося це стане особливою традицією українців й надалі, виявом поваги до композитора о. Михайла Вербицького та його унікального твору.

Ірина Капраль, управління молоді та спорту ЛОДА

Славень2015

11062066_1596784603869614_5441679487185718835_n 11010302_1596768353871239_8159192284552250241_o 7 6 5 4 2

Опубліковано у Заходи, Цікаво, Члени асоціації | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s