На кортах львівського палацу спорту «Україна» розпочався відкритий турнір пам’яті Сильвестра Дмитріва

IMAG2188Упродовж 1-6 червня 2015 року управління молоді та спорту облдержадміністрації та обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна» проводять відкриті змагання з тенісу, пам’яті Сильвестра Дмитріва. Змагання відбуватимуться на відкритих тенісних кортах Палацу спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18).
На урочистій церемонії відкриття цього турніру, до участі в якому зголосилося 64 юних та молодих тенісистів зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Кривого Рогу, Іллічівська та інших міст, учасників вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, голова обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський, віце-президент федерації тенісу Львівської області Анатолій Стасюк, заступник директора ШВСМ Павло Редько, почесний ректор ЛДУФК, тренер С. Дмитріва Мирослав Герцик, ЗТ України Ярослав Заторський, директор Палацу спорту «Україна» Богдан Ломага та ін. Право покласти квіти до могили С.В. Дмитріва на Янівському кладовищі м. Львова було надано кращим тенісистам ДЮСШ «Спартаківець» Святославу Ільницькому та Ганні Нападій, а також спортивному активу області.
У програмі змагань – особиста першість в одиночному та парному розрядах серед юнаків та дівчат віком до 10 та до 16 років.
Суддівську колегію очолив головний суддя змагань – суддя національної категорії Анатолій Стасюк (м. Львів).
Кубок присвячено пам’яті майстра спорту міжнародного класу, відомого керівника фізкультурно-спортивного руху Львівщини, колишнього голови обласної ради спортивного товариства «Спартак» Сильвестра Дмитріва (1941-1984), який трагічно загинув у розквіті професійних та життєвих сил.
Початок змагань за регламентом відкритого чемпіонату Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з тенісу «Кубок пам’яті С. Дмитріва» щоденно о 9 годині ранку.

IMAG2205IMAG2201 IMAG2190 IMAG2188 IMAG2184 IMAG2183

Опубліковано у Заходи, теніс. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to На кортах львівського палацу спорту «Україна» розпочався відкритий турнір пам’яті Сильвестра Дмитріва

  1. Спасибо львовским спартаковцам.что помнят МСМК Дмитрева С.В..который всю свою короткую жизнь посвятил спорту. Вечная память!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s