Ужгородська сакура

8         У травні Управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА, Головою осередку ветеранів волейболу Закарпатської області Іриною Сущенко та членом Федерації волейболу Закарпатської області, першим майстром спорту СРСР на Закарпатті Іваном Скрябіним, згідно з планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в Закарпатській області проведено відкритий обласний турнір «Ужгородська сакура – 2015» з волейболу серед чоловічих та жіночих команд ветеранів.  

Сакура визнана візитівкою Ужгорода. Декоративну японську вишню завезли в Ужгород в 1923 р з Відня, і зараз вона росте по всьому місту, перетворюючи його у фантастичний райський сад. Ось у таке місце були запрошені ветерани волейболу.  У турнірі взяли участь 10 чоловічих і жіночих команд із різних міст України, крім того приїхала чоловіча команда із Словаччини (м. Кежмарок).

Офіційне відкриття турніру проходило у спорткомплексі «Юність». Серед інших, учасників турніру привітав начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Дмитро Ман, проректор Ужгородського національного університету Ігор Король, Голова Федерації волейболу Закарпатської області Ігор Зарева. Усі вони побажали ветеранам волейболу міцного здоров’я та довгих років життя. Під час урочистого відкриття турніру пролунав Гімн України, який заспівали усі присутні у спортивному залі. Звичайно більшість команд приїхали перевірити свої сили перед фінальними змаганнями VІ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Бака та Кубка України 2015 року з волейболу, присвяченому 90-річчю волейболу в Україні, які будуть проводитися у червні у с. Коблево, Миколаївської області.

Змагання жіночих команд проводилися у спортивному залі «Ужгородської гімназії», чоловічих команд  –  у спортивному комплексі «Юність».

Протягом двох днів команди визначали найсильніших у двох вікових номінаціях. Нарешті місця розподілилися наступним чином:

Жінки 50+:  1.м. Ужгород. 2. ВК «Ліберо» (м. Біла Церква). 3. м. Харків. 4. м. Львів.

Чоловіки 55+: 1. «Галичина (м. Чернівці). 2. «Кадет» (м. Київ). 3. Ужгородський національний університет. 4. м. Ужгород. 5. м. Кежмарок (Словаччина). 6. м. Свалява (Закарпатська обл.).

Організатори турніру на дружній вечері, яка пройшла у  затишному залі одного з ресторанів міста, під оплески присутніх, нагородили переможців та призерів турніру кубками, медалями та дипломами. Жіноча команда Ужгорода на згадку про турнір вручила пам’ятні сувеніри.  Вечір у ветеранів пройшов у дружньому спілкуванні, з танцями і піснями під акомпанемент акордеона, який привезли ветерани зі Словаччини.

На слідуючий день гості із задоволенням відвідали екскурсію по місту Ужгород, його історичним і пам’ятним місцям.

Учасники змагань роз’їжджалися з чудовим враженням про турнір, про місто Ужгород, висловлювали готовність про участь у наступному такому турнірі, знов побувати у райському саду.

Учасник турніру – Федір Черемісін

Краєвид з готелю

Краєвид з готелю

2 Таким буває Ужгород

Таким буває Ужгород

3 відкриття змагань

3 відкриття змагань

5 Міні-концерт для гостей

Міні-концерт для гостей

16 Ліберо у роботі

Ліберо у роботі

18 1 місце команда Ужгорода

1 місце команда Ужгорода

21 2 місце команда біла Церква

2 місце команда біла Церква

22 Подарунок від Команди з Білої Церкви

Подарунок від Команди з Білої Церкви

23 1 місце команда Галичина Чернівці

1 місце команда Галичина Чернівці

24 2 місце Кадет Київ

2 місце Кадет Київ

29 Дружня команда з Білої Церкви

Дружня команда з Білої Церкви

30 Є про що згадати ветеранам

Є про що згадати ветеранам

4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 17 19 20 25 26 27 28

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s