Городковий спорт

16-20 вересня 2015 року у місті Кременчуці Полтавської області відбулися фінальні змагання 6-х літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки.  У змаганнях прийняли участь команди Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Львівської, Хмельницької областей та м. Києва. Всього 35 спортсменів із них 25 майстрів спорту. Серед учасників чемпіони СРСР Кінчин Генадій, Ліньков Володимир, Левченко Микола та багато призерів чемпіонатів України.

На рівні з чоловіками у віковій групі 70-74 роки змагалась Архіпова Валерія із м. Маріуполя, Донецької області.

Особисті змагання проводилися у 4 вікових групах. У групі 60-64 роки перше місце посів Соловйов Володимир (Полтавська обл.), друге – Леньков Володимир, трете – Кінчин Генадій, обидва із Дніпропетровської обл.

У групі 65-69 роки перше місце посів Попов Василь (Полтавська обл.), друге – Подоляк Богдан (Львівська обл.), трете – Грачов Павло (Донецька обл.).

У групі 70-75 років перше місце посів Левченко Микола (Луганська обл.), друге – Смірнов Леонід (Полтавська обл.), трете – Потапенко Микола із м. Києва.

У віковій групі старше 75 років і старше перемогу святкував 81-річний Ривак Даніїл із Львівської обл., друге місце у 77-річного Цибульського Валентина із м. Києва, трете місце посів 81-річний Мишенков Валентин із Полтавської області.

Командні результати розподілились таким чином. У першій групі перемогу здобула команда Львівської області, на другому – команда м. Києва, на третьому Дніпропетровської області, на четвертому – Луганської  і на п’ятому – Донецької області.

У другій групі перше місце посіла команда Полтавської області, на другому Вінницької обл.

У третій групі перемогла команда Закарпатської обл., на другому Хмельницької, а на третьому – Кіровоградської обл.

Переможців нагороджено медалями  та дипломами.

У номінації «Корифей» городкового спорту нагороду вручено 81 річному Риваку Даніїлу з м. Львова, а у номінації «Переможець» нагорода дісталась Соловйову Володимиру із м. Полтава, який переміг в особистих і командних змаганнях.

Особливо необхідно відмітити команду Донецької області: Грачова Павла, Архипова В’ячеслава та Архипову Валерію (всі із міста Маріуполь), за те, що незважаючи на постійні обстріли їхнього міста вони змогли прийняти участь у змаганнях.

Учасники змагань мали змогу не тільки грати на одному із кращих городкових кортів України, а ознайомитися із прекрасними наддніпрянським містом. Красивими скверами у центрі міста,  міським садом, де розташований стадіон та озеро, краєзнавчим музеєм, площею Незалежності та Перемоги, Придніпровським та Ювілейним парками й прекрасною набережною Дніпра.

Від імені ветеранів городкового спорту висловлюємо подяку асоціації ветеранів спорту України за надану можливість згадати свої молоді роки проведені у спорті та позмагатися зі своїми ровесниками, давніми друзями.

Головний суддя змагань,

суддя міжнародної категорії                                               М.П. Севрюк

Опубліковано у Змагання ветеранів, городки. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s