Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України

print_top_ukr

Текст документа:“Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту” № 917-р — редакція від  08.09.2015

gerb1КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. № 917-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком на один рік згідно з додатком.

Прем’єр-міністр України   А. ЯЦЕНЮК
Інд. 73

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2015 р. № 917-р

СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту,
яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АБРАМЕНКО
Олександр Володимирович
майстер спорту України міжнародного класу, учасник XXII зимових Олімпійських ігор з фрістайлу
АЛЕКСЄЄНКО
Наталя Леонідівна
державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів
АЛЄКСЄЄНКО
Людмила Павлівна
майстер спорту СРСР з академічного веслування, член Асоціації ветеранів України
АТАМАНЮК
Валерій Миколайович
президент Івано-Франківського осередку Спортивної федерації глухих України
БАКЛАНОВА
Тетяна Германівна
заслужений майстер спорту України, спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, чемпіонка світу з шахів 2014 року, інвалід з вадами слуху
БАХТУРІН
Геннадій Тимофійович
майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України з біатлону
БЕССОНОВА
Раїса Василівна
заслужений тренер України, тренер бронзового призера ХХVIII Олімпійських ігор з веслування академічного Білоущенка С.
БЛАГІНЯ
Юлія Олегівна
майстер спорту міжнародного класу з боротьби вільної, срібна призерка чемпіонату Європи 2013 року з боротьби вільної
БОРИСЮК
Анатолій Григорович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з боротьби греко-римської
БУЛАХ
Іван Оврамович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ВАРЗАР
Юлія Вікторівна
начальник штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової
ВЕХОВА
Олена Олександрівна
майстер спорту СРСР, майстер спорту міжнародного класу України, заслужений майстер спорту України з баскетболу
ВІНИЧЕНКО
Марія Василівна
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
ВОЛОШИН
Віталій Михайлович
майстер спорту міжнародного класу, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської
ВРУБЛЕВСЬКА
Віталія Володимирівна
заслужений майстер спорту України, тренер бронзової призерки ХХII Дефлімпійських ігор
з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху Погорелової М., срібного призера чемпіонату світу 2012 року Пензія А.
ГАНУСЕНКО
Ельміра Євгенівна
головний бухгалтер Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
ГАНУСЕНКО
Олексій Олександрович
майстер спорту України, тренер-викладач з плавання Луганської спеціалізованої дитячої школи для інвалідів
ГАШИБАЯЗОВ
Вячеслав Мелітонович
майстер спорту України з кульової стрільби, начальник Одеського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
ГЕВОРГІЗОВ
Володимир Ганієвич
майстер спорту України, заслужений тренер України з тенісу настільного, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного
ГЛУХАРЄВ
Ігор Владиславович
тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської
ГОЛУБИЦЬКИЙ
Віталій Андрійович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з фехтування
ГОРБЕНКО
Мстислав Мстиславович
заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ГОРЯЩЕНКО
Юрій Володимирович
начальник комунального закладу Черкаської обласної ради “Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
ГОТВЯНСЬКИЙ
Володимир Дмитрович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з велосипедного спорту
ГРИБАЛЬСЬКИЙ
Ярослав Володимирович
головний координатор Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату
ДЕГТЯРЬОВА
Марія Гаврилівна
заслужений тренер України, тренер бронзової призерки чемпіонату світу 2013 року з плавання синхронного Садурської К.
ДЕЄВ
Іван Володимирович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ДЗИГІВСЬКИЙ
Сергій Анатолійович
заступник директора підприємства “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України
ДІДЕНКО
Вадим Євгенович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ДОНСЬКИЙ
Семен Абрамович
заслужений тренер України з легкої атлетики, віце-президент Федерації легкої атлетики
ДРИБАС
Валерій Миколайович
почесний майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, почесний працівник фізичної культури і спорту України
ЖИЛЬЦОВА
Любов Василівна
майстер спорту СРСР, заслужений майстер спорту України з шахів, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Спортивної федерації незрячих України
ЖУКОВСЬКА
Тетяна Костянтинівна
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
ЗАДОРОЖНИЙ
Анатолій Олександрович
заслужений тренер України з боротьби вільної, перший тренер срібного призера ХХХ літніх Олімпійських ігор з боротьби вільної Андрійцева В.
ЗЕМEЧЕВ
Олександр Миколайович
президент Донецького осередку Спортивної федерації глухих України
ЗЛОБІН
Микола Семенович
заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з веслування академічного
ІБРАГІМОВ
Ніязі Білялович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-механік штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби
КАЛІНСЬКИЙ
Анатолій Миколайович
заслужений тренер України з дзюдо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
КАМАЧ
Олександр Петрович
заслужений тренер України з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, провідний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської
КОВАЛЕНКО
Алла Василівна
майстер спорту СРСР, багаторазова рекордсменка СРСР з плавання
КОЗІНА
Нонна Василівна
майстер спорту СРСР міжнародного класу із стрільби з лука
КОЛЕСНІК
Сергій Олександрович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби
КОЛУПАЄВ
Євгеній Федорович
майстер спорту СРСР з біатлону, майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з біатлону
КОСТЮЧУК
Юрій Назарович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний працівник фізичної культури і спорту України
КРАВЕЦЬ
Ілля Давидович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки
КРАВЧЕНКО
Юрій Юрійович
начальник Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
КРОТ
Василь Васильович
старший тренер-викладач з біатлону комунального закладу Сумської обласної ради “Регіональний центр зимових видів спорту”
КУЛЄШОВ
Іван Васильович
майстер спорту СРСР міжнародного класу з боротьби вільної, заслужений тренер України, старший тренер Київської міської школи вищої спортивної майстерності з боротьби вільної
ЛАБУНЕЦЬ
Лідія Григорівна
почесний майстер спорту СРСР з гімнастики спортивної
ЛАВРИК
Олег Анатолійович
заслужений майстер спорту України, віце-президент Спортивної федерації глухих України, президент Київської міської спортивної федерації глухих, інвалід з вадами слуху
ЛЕКУМОВИЧ
Валерій Львович
член правління дитячої громадської організації “Дитячо-юнацький центр спорту інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату “Оріяна”, керівник проекту “Розвиток місцевої неповносправної громади. Особисте вдосконалення”
ЛІПСНІС
Раїса Ігнатівна
майстер спорту СРСР з легкої атлетики
ЛУШНИКОВ
Віктор Федорович
заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер срібних призерів чемпіонатів світу з боротьби вільної Асанова Е. та Нечипуренка О.
МАРКІН
Борис Михайлович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з веслування академічного
МИЛЕХИН
Анатолій Миколайович
заслужений тренер України з боротьби вільної, перший тренер чемпіонки світу 2014 року з боротьби вільної Ткач Ю.
МІНЕНКО
Тамара Олексіївна
майстер спорту СРСР з гандболу
МНОГОЛЄТ
Віра Миколаївна
тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного
МОІСЕЄНКО
Павло Вікторович
майстер спорту міжнародного класу СРСР з волейболу
МОШКОВСЬКИЙ
Микола Олексійович
майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер УРСР з боротьби греко-римської, почесний працівник фізичної культури і спорту України
НАУХАТЬКО
Олександр Корнійович
заслужений тренер України з боротьби самбо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби самбо
НАФАНЕЦЬ
Едуард Анатолійович
майстер спорту України, заслужений тренер України з важкої атлетики
НІКОЛЬСЬКИЙ
Сергій Володимирович
майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное
ОБРАЗЦОВА
Тетяна Олександрівна
майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України із стрільби з лука
ПЕРЕЛОМОВА
Ольга Миколаївна
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з гімнастики спортивної, начальник штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної
ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової
ПІНЧУК
Михайло Григорович
заслужений тренер України, державний тренер України із стрільби з лука
ПОТАБЕНКО
Віктор Васильович
заслужений тренер СРСР, заслужений тренер України з веслування академічного, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного
ПОЧИНОК
Євген Олександрович
заслужений тренер України з фехтування на візках, державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів
ПУГАЧЕВСЬКА
Маргарита Юріївна
заслужений працівник фізичної культури і спорту, тренер-методист центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки
РОБУЛЕЦЬ
Борис Михайлович
заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з легкої атлетики
САФРОНОВ
Радіон Йосипович
заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства
СКРИПКА
Наталія Сергіївна
головний спеціаліст Національного комітету спорту інвалідів України, керівник програм з реабілітації молоді з інвалідністю у суспільство
СПЕКТОРОВ
Леонід Григорович
заслужений тренер України з гімнастики спортивної, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної
СТАРШИНОВА
Люція Іванівна
заслужений тренер України з легкої атлетики
СТРОКАТОВ
Анатолій Вікторович
майстер спорту СРСР міжнародного класу з настільного тенісу
ТАТАРЕНКО
Валерій Миколайович
майстер спорту СРСР з військово-прикладних видів спорту, заслужений тренер України з біатлону, начальник штатної команди національної збірної команди України з біатлону
ТРИТИНИЧЕНКО
Віктор Іванович
ветеран фізичної культури і спорту
ТУМАСОВ
Юрій Микитович
заслужений тренер України з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ФОМІНА
Тетяна Анатоліївна
тренер-реабілітолог, керівник напряму реабілітації інвалідів з ураженнями спинного мозку
ХАРЧЕНКО
Віктор Григорович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з водно-моторного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України
ХАРЧЕНКО
Олена Анатоліївна
тренер срібних призерів чемпіонату світу 2013 року, майстрів спорту України міжнародного класу із спортивних танців на візках Керничної С. та Керничного В.
ЧЕГОДАЄВА
Наталія Володимирівна
головний спеціаліст організаційного та інформаційного забезпечення Національного комітету спорту інвалідів України
ЧЕРНЕНКО
Людмила Дмитрівна
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби
ЧЕРТКОВ
Євгеній Олександрович
заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури і спорту
ЧИЖОВ
Борис Миколайович
заслужений тренер України з гандболу, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гандболу
ЧИХРАДЗЕ
Ірина Мирославівна
майстер спорту України міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року з боротьби вільної
ШАБЛЕНКО
Віталій Степанович
майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з легкої атлетики
ШАРПАНСЬКИЙ
Юхим Абрамович
заслужений журналіст України
ШЕВЧЕНКО
Костянтин Борисович
віце-президент Донецького обласного осередку Спортивної федерації незрячих України
ШЕВЧЕНКО
Анатолій Степанович
заслужений тренер України, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2014 року із сучасного п’ятиборстваТимошенка П.
ШЕЛЕХОВА
Тетяна Григорівна
майстер спорту СРСР міжнародного класу з ковзанярського спорту
ШИЛО
Микола Йосифович
координатор Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату з питань доступного середовища для інвалідів в Україні
ШИПАЄВА
Наталія Петрівна
майстер спорту СРСР міжнародного класу з велосипедного спорту
ШУКАЙЛО
Георгій Станіславович
майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР з гірськолижного спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ШУЛЬГА
Валентина Миколаївна
майстер спорту СРСР з академічного веслування, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
ШУПТАР
Василь Іванович
майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 року з боротьби вільної
ЩЕРБА
Віктор Леонідович
старший тренер штатної команди національної збірної команди України, тренер бронзових призерів чемпіонату світу 2014 року із стрільби кульової Кальниш Н.,Леськів Л. та Голубченко О.
ЯБЛУНОВСЬКИЙ
Анатолій Володимирович
майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велосипедного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України
ЯРМОНОВ
Ігор Петрович
заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу 2014 року з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, інвалід I групи
ЯЩЕНКО
Ігор Леонідович
майстер спорту України, тренер юнацької збірної команди України з біатлону, тренер срібної призерки чемпіонату світу серед юніорів та юнаків 2013 року з біатлону Журавок Ю.

Advertisements
Опубліковано у Анонси, оголошення, Законодавство, Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s