ІХ міжнародний турнір з волейболу серед команд ветеранів

IMAG44866-7 листопада 2015 року в м. Біла Церква пройшов ІХ міжнародний турнір з волейболу серед команд ветеранів, присвячений вшануванню пам’яті засновників волейболу в м. Біла Церква:

– генерального директора ВО шин і ГАВ МИТРОФАНОВА Михайло Тимофійовича;

– тренера чоловічої команди з волейболу ВО шин і ГАВ СТЕПАШКІНА Валерія Петровича;

– майстра спорту СРСР,  тренера жіночої команди  з волейболу ВО шин і ГАВ НЕСТЕРЕНКА Миколи Савелійовича;

– судді національної категорії, заслуженого працівника фізкультури і спорту України КОВАЛЕНКА Миколи Васильовича;

Організатор турніру: Білоцерківська міська громадська організація “Клуб любителів волейболу “ЛІБЕРО”.

Турнір проходив при підтримці:

– Кандидата на посаду мера м. Біла Церква від Об’єднання “Самопоміч” ДИКОГО Геннадія Анатолійовича;

– відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту

Гості і організатори турніру:

1. Заступник міського голови АНТОНЮК Микола Анатолійович

2. Депутат Білоцерківської міської ради, начальник управління освіти ПЕТРИК Юрій Федорович

3. В. о. начальника відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту КОРОСЬКО Валентина Миколаївна

4. Кандидат на посаду мера м. Біла Церква від Об’єднання “Самопоміч”  ДИКИЙ Геннадій Анатолійович

5. Голова суддівської колегії АВВУ ХУТОРНИЙ Василь Георгійович

6. Заступник начальника спортивного клубу 7 СКА ЮЩЕНКО Константин Леонидович

7. Син одного із засновників волейболу у м. Біла Церква, судді національної категорії, заслуженого працівника фізкультури і спорту України КОВАЛЕНКА Миколи Васильовича – КОВАЛЕНКО Олег Миколайович

8. Постійний спонсор турніру СИРИЦА Василь

9. Президент Клубу любителів волейболу “Ліберо” ДЕРКАЧ Тетяна

10. Голова суддівської колегії турніру ВАСЬКОВСЬКИЙ Олександр Іванович

 

В змаганнях  приймали участь 23 команди:

Жінки номінація 40+ 6 команд:  Аеропорт “Київ”, Київ “Летающий м’яч”, Харків “Драйв”, Харків “Фаворит”, Біла Церква “Ліберо”, Київ “Оазис-спорт”.

Жінки номінація 50+ 5 команд: Львів “Галичанка”, Київ “Діпрозв’язок”, Біла Церква “Надія”, Біла Церква “Ліберо”, Миколаїв/

Чоловіки номінація 50+ 6 команд: Київ “Антал”, Київ “Авіакон”, Харків, Біла Церква “Ліберо”, Дніпропетровськ, Білорусія “Сябри”

Чоловіки номінація 60+ 6 команд: Полтава, Глухів, Красноармійськ (Донецька область), Біла Церква “Ліберо”, Київ “Кадет”, Київ “Оболонь”.

 

В м. Біла Церква існує багато різноманітних спортивних турнірів і змагань, які збирають навколо себе кращих спортсменів з колишніх радянських республік. Одним з таких турнірів є турнір ветеранів волейболу, який став традиційним, але і в цьому році, з певних обставин на превеликий жаль, на турнір не приїхали команди із Росії (м. Москва, м. Твер, м. Бєлгород). Но ми із задоволенням зустріли команду з Білорусії м. Гомель.

Дев’ятий рік поспіль Біла Церква збирає кращі команди ветеранів волейболу у нашому місті, місті добра. Взагалі можна відмітити, що ці змагання стають все більш популярними серед волейболістів України, але ми не можемо прийняти всіх охочих з певних фінансових обставин, тому приїжджають команди по запрошенню КЛВ “Ліберо”, насамперед ті, які у себе проводять подібні турніри і запрошують команди нашого Клубу до себе.

 

Змагання проходили на волейбольних майданчиках 7-го спортивного клубу. Урочисте відкриття турніру пройшло на дуже оптимістичній ноті зі змістовним інформаційним та музичним оформленням.

Команди зібралися, щоб привітати одна одну з початком ігор. Знайомити суперників на турнірі не довелося – всі команди вже і раніше зустрічались на різних спортивних майданчиках, більшість з них вже бували і на цьому турнірі, а тому мали можливість котре пограти друг з другом не як противники, а як старі друзі.

Таблички з назвами міст та команд на параді учасників виносили юні вихованці ДЮСШ “Юність”, дівчатка та хлопчики 1999-2000 років народження, котрі перед урочистим відкриттям були насправді захопленими глядачами ігор ветеранів. Волейбольні змагання для підростаючого покоління – прекрасний приклад мужності, завзяття, сили, краси й витривалості.

Спортсменів та вболівальників теплими словами привітали:

– заступник міського голови АНТОНЮК М. А.;

– кандидат на посаду мера м. Біла Церква від Об’єднання “Самопоміч”  ДИКИЙ Г.А.;

– президент Клубу любителів волейболу “Ліберо” ДЕРКАЧ Т. А. висловила слова щирої сердечної вдячності кандидату на посаду мера м. Біла Церква від Об’єднання “Самопоміч” ДИКОМУ Геннадію Анатолійовичу, за сприянням котрого майже повні 2 дні волейболісти будуть володарями чудного спортивного залу СКА, де жінки і чоловіки разом змагаються на двох різних майданчиках, але в одному залі; всім постійним спонсорам турніру, котрі в цій тяжкий для Країни і кожного з нас час, змогли допомогти Клубу в організації і проведенні турніру; всім командам, котрі показали, що ветерани волейболу України все ще молоді, сповнені життєвої енергії і сил, щоб робити те, що ми вміємо – грати у волейбол…, грати самовіддано і дружно, з любов’ю один до одного.

Як завжди, пишними чудовими короваями з рушниками зустріли гостей дівчатка та хлопчики у вишиванках, гості отримали від них і невеличкі подарунки від Клубу, а юні гімнастки, вихованки Обласної спортивної школи товариства “Спартак”, порадувала всіх своїм незабутнім виступом “Мама”.

 

Кульмінацією ІХ турніру з волейболу серед команд ветеранів стала фінальна гра найкращих команд серед чоловіків у віковій групі 50+, між командою господарів турніру і гостями турніру із м. Києва командою “Антал”.

Взагалі усі матчі були цікавими та насиченими. Учасники змагань зробили все можливе, щоб показати свою майстерність, красу та досконалість в улюбленому виді спорту, де поєднується інтелект і талант, швидкість реакції і витримка, професіоналізм та спортивний дух.

Вболівальники отримали естетичну насолоду від захоплювального прекрасного спортивного видовища, тому що змагання створювали таку атмосферу, що і глядачі бажали взяти в них участь разом зі своїми друзями і родичами.

 

Протягом двох днів змагань команди виборювали звання кращих, змагаючись в підгрупах, і після серії фінальних матчів визначились переможці і призери турніру:

Жінки номінація 40+

1. Аеропорт “Київ”

2. Київ “Оазис-спорт”

3. Біла Церква “Ліберо”

4. Київ “Летающий м’яч”

5. Харків “Драйв”

6. Харків “Фаворит”

Жінки номінація 50+

1. Біла Церква “Ліберо”

2. Миколаїв

3. Біла Церква “Надія”

4. Київ “Діпрозв’язок”

5. Львів “Галичанка”

Чоловіки номінація 50+

1. Київ “Антал”

2. Біла Церква “Ліберо”

3. Білорусія “Сябри”

4. Київ “Авіакон”

5. Дніпропетровськ

6. Харків

Чоловіки номінація 60+

1. Київ “Кадет”

2. Красноармійськ (Донецька область)

3. Полтава

4. Київ “Оболонь”

5. Біла Церква “Ліберо”

6. Глухів

Усі команди-переможниці отримали неповторні кубки і яскраві дипломи, підготовлені КЛВ “Ліберо”. Гравці команд-призерів отримали медалі. Найкращі гравці команд були відзначені грамотами та подарунками. Отримані нагороди будуть доброю пам’яттю для тих, хто приймав участь у турнірі.

Подбали організатори і про те, щоб гості заходу змогли не лише подивитися захоплюючу високопрофесійну гру, а й добре відпочити за дружнім спілкуванням, з урочистим врученням нагород, проведенням розважальних конкурсів та з виступами творчих особистостей.

Проведення турнірів такого рангу – велике свято, яке сприяє зміцненню взаємовідносин з іншими спортивними клубами і командами ветеранів волейболу різних регіонів України та утвердженню авторитету м. Біла Церква у спортивному співтоваристві.

В нашому місті дуже багато доброзичливих людей, за допомогою яких наше спортивне свято стало дійсно вражаючим, і , я вірю, запам’ятається надовго всім учасникам змагань. Разом з новими переможцями і учасниками турніру зростає коло спонсорів, охочих підтримати волейбольний рух. Слова сердечної подяки від запрошених команд і від всіх членів клубу “Ліберо” за постійну і щиру підтримку ветеранського волейболу, за допомогу у створенні духу гостинності всім спонсорам турніру, всім керівникам підприємств і організацій міста, котрі допомогли Клубу в організації сприятливих умов для учасників турніру:

1. Підприємство “Будмаркет” директор ДИКИЙ Геннадій Анатолійович

2. ТОВ “Коерціт” директор БОГДАНОВ Ігор Миколайович

3. ТОВ “Світ торгівлі” генеральний директор ДІДЕНКО Олег Миколайович

4. ТОВ “АЛЬБА” директор КАБУЛА Валерій Валерійович

5. ПП “ШАРМ”  РЯБОКОНЬ Анатолій Павлович

6. ТОВ “Вєтта” директор КОМЕНОТРУС Василь Борисович

7. РА “Неон” директор ШЕВЧЕНКО Павло

8. ЛЕНТЮГОВ Андрій В’ячеславович

9. СИРИЦА Василь

10. ЗЕЙНАЛОВ  Ільгам Зейнал огли

11. ЖУРАКІВСЬКА Валентина Валентинівна

12. МАРШАЛОК Вадим Анатолійович

13. КАМІННИЙ Петро Петрович

14. ПОЛІЩУК Андрій Вікторович

15. КОРБУТ Віталій Казімірович

16. ПЕРЕХРЕСТЕНКО Олександр

17. КРАПИВНИЦЬКИЙ Вадим.

Бажаємо цим доброзичливим і небайдужим людям міцного здоров’я, енергії, наснаги на багато років життя, родинного щастя, сімейного добробуту, успіху у здійсненні всіх планів та задумів.

У вересні КЛВ “Ліберо” виповнилось 8 років. Активісти волейбольного клубу  планують і надалі виконувати своє головне завдання по пропаганді активного способу життя серед громадян нашого міста, організовувати змагання у місті та брати участь у турнірах в інших регіонах України.

Отож, не втрачайте часу і займайтесь спортом у будь-якому віці. Будьте здоровими і енергійними! А Клуб любителів волейболу “Ліберо” відчиняє двері для всіх бажаючих займатися волейболом.

Президент Клубу любителів волейболу “Ліберо” ДЕРКАЧ Т. А.

11224426_1021565234561619_865193672134245153_o 12183846_1021565104561632_2632051345217506004_o 12184977_1021562571228552_1824718088691907468_o 12194506_1021565721228237_5685342509441347268_o 12194591_1021565427894933_2262379502455048322_o IMAG4293 IMAG4468 IMAG4486

Опубліковано у волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s