«Кубок І.Скрябіна» з волейболу присвячений 65-річчю спортивного товариства «Колос»

 

У зв’язку з проведенням Всеукраїнських змагань з волейболу серед ветеранів на «Кубок І. Скрябіна» присвячених 65-річчю спортивного товариства «Колос» в м. Берегове Закарпатської області перебуває олімпійський чемпіон, перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України, голова Ради ветеранів волейболу України Володимир Іванов.

На зустрічі в районній державній адміністрації голова – Іштван Петрушка розповів про стан перспективи розвитку спорту в районі, шляхи зміцнення матеріальної бази спорту.

Володимир Іванов розповів про діяльність Асоціації ветеранів спорту України, заходи що були проведені останнім часом в Україні та запросив голову держадміністрації на урочисте відкриття змагань.

Грунтовна, ділова розмова відбулась в Берегівському міськвиконкомі. Був визначений сценарій відкриття та закриття змагань, готовність спортивної бази, урочистості з нагоди 65-річчя товариства «Колос», забезпечення змістовної, насиченої програми перебування ветеранів спорту в м. Берегове.

Значна, всебічна допомога в організації проведення змагань була надана безпосередньо заступником мера міста Берегове Бізілей Ольгою Василівною.

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s