Кубок першого майстра спорту СРСР на Закарпатті Івана Скрябіна

DSCN9803Другий турнір з волейболу серед ветеранів на Кубок першого майстра спорту СРСР з волейболу на Закарпатті Івана  Скрябіна пройшов з 20 по 22 листопада 2015 року в м. Берегове Закарпатської області на спортивній базі «Закарпаття». Ця спортивна база була відкрита ще у часи Радянського Союзу, як база для тренувань і реабілітації спортсменів олімпійської збірної. Завдяки своєму географічному положенню Берегове захищене від холодних вітрів вулканічним хребтом і є найтеплішим регіоном Західної України.

Цей турнір був присвячений також 65–річчю Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.  Турнір набуває все більш популярності. Якщо в минулому році в турнірі прийняло участь 7 команд, то в цьому році змагалось вже 13 команд, майже 130 учасників з Києва, Харкова, Львова, Білої Церкви, Ужгорода, Чернівців, Рівного, Солотвино та Берегово.

Під час відкриття змагань учасників привітала заступник мера міста Берегове Ольга Василівна Бізілей. Секретар Закарпатської філії НОК України, голова Закарпатської обласної ради ветеранів спорту Захаров Ю.О. вручив командам видання книги облради «Колос» про історію фізкультури та сільського спорту на Закарпатті.

Перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України, олімпійський чемпіон В. Іванов передав до оргкомітету змагань два кубки, які Асоціація ветеранів спорту України встановила для переможців. Володимир Іванов від АВСУ нагородив грамотами активістів, ветеранів спортивного руху Закарпатської області Івана Скрябіна, Ірину Сущенко, Юрія Захарова. Також грамотою АВСУ був нагороджений і ветеран сільського спорту з міста Чернівці, головний суддя цих змагань Петро Раца.

Крім того, Іван Іванович Скрябін – ветеран сільського спорту, який багато років тренував збірну волейбольну команду товариства «Колос» був нагороджений почесною медаллю Всеукраїнського ФСТ «Колос».

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки 55+: 1 місце – Чернівці; 2 місце – «Діброва», Солотвино;                                 3 місце – Рівне.

Жінки 40+: 1 місце – «Світанок», Львів; 2 місце – «Галичанка», Львів; 3 місце – «Ліберо», Біла Церква.

Слід відмітити, що значна, всебічна допомога в організації проведення змагань була надана як Берегівською районною державною адміністрацією, так і облрадою «Колос». Для змагань надана спортивна база,  забезпечена змістовна, насичена програма перебування ветеранів спорту в м. Берегове,  відоме на всю Україну як місто виноградарства та виноробства, ну і звісно ж різними стравами української, угорської та закарпатської кухонь. Рекреаційно-спортивна база “Закарпаття” всесвітньо відома унікальною по своїх лікувальних властивостях термальної водою високої мінералізації, яка наповнює великий комплекс басейнів під відкритим небом. Термальну воду добувають зі свердловини глибиною 1100 м, її температура на поверхні складає +57 ° С і містить 32 мікроелемента. Аналогів такої води у світі не багато. Подібні гейзери вулканічного походження є хіба на Камчатці, острові Сахалін, Ісландії та Новій Зеландії. Один з таких басейнів всі бажаючі учасники змагань після спортивних баталій мали можливість безкоштовно відвідувати.

Ці змагання заплановано включити до календаря спортивних змагань ВФСТ «Колос» і Мінмолодьспорту України у 2016 році.

Федір Черемісін

DSCN9857

DSCN9852 DSCN9850 DSCN9840 DSCN9838 DSCN9828 DSCN9825 DSCN9824 DSCN9817 DSCN9807 DSCN9803 5_ 4_ 3_ 2_ 1_

Опубліковано у Змагання ветеранів, волейбол. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s