Новий сучасний майданчик зі штучним покриттям відкрито в Миколаївському районі Львівщини

DSCN1582 (1)Нещодавно в селі Держів Миколаївського району Львівщини відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Для маленького села ця подія стала справжнім спортивним святом, яке зібрало не тільки мешканців села, особливо дітей та молодь Держова, але й чимало гостей, серед яких голова районної державної адміністрації Я. Папуга; екс-голова районної ради О. Жила, керівник приватного підприємства «Монтаж» М. Струк, виконроб ФК “Карпати” С. Козак, меценати події представники ПАТ «Миколаївцемент», ТзОВ «Біорена», М. Кондур, М.Седіло, В. Созоник, Р. Швед; ветерани сільського спорту, журналісти та ін.
Спорудження такого майданчику відбулося завдяки злагодженості громади села Держова і хутора Острова, співпраці районної влади та людей, які допомагали технікою, будматеріалами, а іноді і просто доброю порадою.
Слова вдячності звучали з вуст сільського голови Л. Гузар та директора школи В. Олійник, котра наголосила, що й учні місцевої школи разом зі своїм учителем фізичної культури й тренером місцевої футбольної команди Романом Мелешком у вільний час докладали посильних зусиль з упорядкування футбольного поля й які є активними прихильниками спорту та неодноразово перемагали в районних спортивних змаганнях. Активно допомагали облаштувати основу для майданчика футболісти команди «Зоря»-Держів О. Кухар, І. Коваль, І. Кухаришин, С. Прачун, М. Стручинський, Р. Березовський, В. Кузів, І. Мацьків, Р. Гетманчук, А. Кубрак, М. Березинський, В. Долінко, В. Войтович та інші.
Після освячення майданчика парохом села о. Андрієм, право першого удару по м’ячу було надано наймолодшому футболісту Владиславу Чернюху – синові загиблого учасника АТО.
Відтак за активної підтримки уболівальників розпочалися футбольні змагання між командами села.

Довідково.
Село Держів Миколаївського району Львівщини уперше згадується в історичних документах за 1515 рік. Знахідки на території села бронзових речей (серп, прикраса кінської збруї) свідчать, що на місці села були поселення ще наприкінці бронзової доби (XIII-XI ст. до н. е.).
Село розташовується на правому березі річки Дністер, за 22 км від районного центру і за 4 км від залізничної станції Більче-Волиця. Держівській сільській раді підпорядковано хутір Острів.
Населення становить 1 204 особи. Площа села – 1,840 кв.км.

P1010206DSCN1604 (1) DSCN1582 (1)

Опубліковано у Члени асоціації. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s